Sisi, młodziutki, wesoły psi dzieciak w typie terrierka! ADOPCJA

Opublikowano 25.09.2022 14:15. Ostatnia modyfikacja 25.09.2022 14:16
Sisi to 3,5 miesięczny maluch, który został schowany przed światem w podwarszawskim garażu. Tam wraz z rodzeństwem udało jej się przetrwać pierwsze 3 miesiące życia i na szczęście nie straciła wiary w ludzi i w lepsze jutro.
jest żywiołowym psiakiem mocno w typie teriera tylko umaszczenia ma zdecydowanie bardziej "słoneczne". W pierwszym kontakcie jest ciut nieśmiała, wyciąga mordkę i liże rękę nowej osoby dając sygnał, że jest uległa i chciałaby się poprzytulać :)
Bardzo ładnie bawi się piłeczką i zabawkami zachęcając do wspólnych wygłupów nawet duże psy. Jest przyzwyczajona do kotów i bardzo je lubi. Z uwagi na jej delikatność raczej nie nadaje się do życia z bardzo małymi dziećmi, ponieważ mogą być dla niej za głośne i zbyt ruchliwe. Sisi to terier tylko z wyglądu, usposobienie ma zdecydowanie kanapowe.
Sunia jest odpchlona, odrobaczona, posiada chip, książeczkę zdrowia oraz jest zaszczepiona. Zapowiada się na średniego psiaka, proporcjonalnego, tak mniej więcej do przysłowiowego "kolana".
Serdecznie zaprasza do zapoznania i wspólnej zabawy do domu tymczasowego na warszawskim Bemowie.
Kontakt telefoniczny, 516 050 146
E-mail: kajeczka@…