Zaprazaszmy pary Na wypoczynek Kobieta & Kobieta Kobieta & Mężczyzną PRZECZYTAJ

Opublikowano 27.10.2022 05:34. Ostatnia modyfikacja 27.10.2022 05:41
Witamy serdecznie. W ten weekend wybieramy się nad Charszewo 68 km od Płocka wynajęliśmy cały piękny domek letniskowy bardzo komfortowy i śliczny mieliśmy jechać ze znajomymi ale sytuacja życiowa znajomych zmusiła pozostawić w domu . Tak że szukamy par po 25 + racji że mamy 37 lat Kobieta i Kobieta Mężczyzna i Kobieta lub Panie które by chciały spędzić miło weekend domek jest od Piątku do Niedzieli wynajęty przez nas Nie oczekujemy pieniędzy poprostu szukamy fajnego towarzyska. Mamy kupiną skrzyneczkę piwka 2x whyski 1 lit i 2 wina . .. Nie płacicie nic !!! za pobyt , oczywiście miło widzine procenty i jedzonko na własną rękę zapraszamy Ludzi rozrywkowych nie smutnych.
Opis domku;;
Domek letniskowy Grubałówka, z zewnątrz przypominający góralską chatę, znajduje się w samym sercu sosnowego lasu, w pobliżu jeziora Nadrowskiego. Pewnie nie mówi Wam to zbyt wiele, co oznacza, że chata ukryta jest w bezpiecznej odległości od miejskiego zgiełku. Domek wypoczynkowy Grubałówka położony jest w miejscowości Charszewo w województwie Kujawsko-Pomorskim, 11 kilometrów od Rypina, 33 kilometry od Brodnicy i 65 kilometrów od Torunia. Spacer do pobliskiego jeziora zajmuje 5 minut.
Domek wypoczynkowy Grubałówka jest do wynajęcia przez cały rok dla 9 osób. W środku znajduje się przytulny salon z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia, dwie łazienki i 3 komfortowe sypialnie. W ogrodzie jest miejsce na ognisko/grilla, mini plac zabaw dla dzieci. Możemy Wam zagwarantować, że w domku wypoczynkowym Grubałówka spędzicie piękne i wyjątkowe chwile, złapiecie oddech oraz odkryjecie płynące z natury inspiracje.
Ogłoszeniodawca: Kacper & Małgosia E-mail: Kkacper.bieniek@…