Zatrudnimy Operatora

Opublikowano 10.11.2022 08:05. Ostatnia modyfikacja 10.11.2022 08:13
Firma SAM-BUD Sp. z o.o. zatrudni:
OPERATORA MINIKOPARKI; OPERATORA HDS na samochodzie
1. Warunki pracy:
• Miejsce pracy: PŁOCK i OKOLICE
• Praca od Pon. do Pt. w godz. 7-15
2. Zakres obowiązków:
• Obsługa sprzętu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami przy realizacji prac inwestycyjnych , remontowych na liniach napowietrznych i kablowych nN-0,4kV; SN -15kV; napowietrznych i wnętrzowych stacjach transformatorowych 15/0,4 kV, oświetlenia drogowego, przy usuwaniu awarii
• Pomoc przy pracach brygady elektromontera
• Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień
3. Nasze wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• Prawo jazdy kategorii B,B+E, C, C+E
• Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole,
4. Mile widziane
• Świadectwo kwalifikacyjne „E” do 1 kV
• Uprawnienia UDT do obsługi „Podnośników koszowych”, kierowania ruchem, hakowego oraz obsługę pił spalinowych, skoczka, zagęszczarek
• Umiejętność wykonywania przecisków pod drogami utwardzonymi
5. Oferujemy
• Umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość uczestnictwa w ubezpieczeniu grupowym
• Ekwiwalent urlopowy i świąteczny
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Odzież roboczą
• Przyjazną atmosferę pracy
• Wynagrodzenie płatne na konto w terminie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mail: kancelaria(małpa)sam-bud.eu, lub kontakt telefoniczny pod nr tel. 603 964 943, 888 691 730
Osoby z płocka i okolic zapraszamy do biura SAM-BUD Sp. z o.o., 09-407 Płock, ul. Targowa 41 (po uprzednim kontakcie tel.)
Ogłoszeniodawca: SAM-BUD Sp. z o.o. Telefon: 603 96… E-mail: kancelaria@…