Szukam pracy jako spawacz mam minimalne doswiadczenie w spawaniu duzych konstrukcji stalowych na magu
Kobieta po 30 roku życia szuka pracy na weekendy oraz również może być od piątku po godz 16. Posiadam książeczkę sanepid oraz prawo jazdy kat. B
Moze być praca w sklepie,gastronomi.
Praca przez internet mnie nie interesuje.
Witam.poszukuje pracy. Rozważę każdą propozycje tylko proszę o poważne oferty.posiadam doswiadczenie w pracy jako sprzedawca(obsługa kasy fiskalnej, termianla płatniczego)jak i w kwiaciarni różnego rodzaju kompozycje kwiatowe.. Pilnie szukam pracy więc proszę o każdą ofertę.
Ogłoszeniodawca: Kasia Telefon: 780 11… E-mail: mariusz.k4@…
Kobieta posprząta mieszkanie,dom,sklep,biura,hotele,mycie okien ,prasowanie itp:
Szybko i dokładnie.
Może to być usługa jednorazowa.
Ogłoszeniodawca: prywatny Telefon: 739 04…
Kobieta posprząta mieszkanie,dom,sklep,biura,hotele,mycie okien ,prasowanie itp:
Szybko i dokładnie.
Może to być usługa jednorazowa.
Ogłoszeniodawca: prywatny Telefon: 739 04…
Mam 25 lat i średnie wykształcenie (liceum), nie posiadam prawa jazdy ani żadnych uprawnień. Posługuję się j. angielskim w stopniu komunikatywnym/biegłym. Moje doświadczenie zawodowe sprowadza się do odbytego stażu na stanowisku magazyniera; jestem zarejestrowany w PUP Płock.
*
Mieszkam w okolicach Płocka i poszukuję pracy najlepiej na terenie Płocka (aczkolwiek nie jest to warunek konieczny), najlepiej w niepełnym wymiarze godzin z powodu problemów z dojazdem. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny w godzinach 10-22, bądź kontakt mailowy.
Ogłoszeniodawca: Mateusz Telefon: 793 59… E-mail: linkee92@…
Posprzątam dom , mieszkanie
( mycie okien , prasowanie) mam doświadczenie od 15 lat mam swoje klientki na stałe.Może to być usługa jednorazowa.
Jestem osobą odpowiedzialna, miła bez nałogów.
Telefon: 739 04…
Dzień dobry.
Chętnie podejmę się opieki nad dzieckiem. Od 8 lat zajmuję się opieką nad dziećmi w wieku od 4 miesięcy do 3 lat. Jestem zwolenniczką nauki przez zabawę oraz spędzania czasu z dzieckiem na dworze. Staram się wymyślać kreatywne zajęcia dostosowane do wieku dziecka. Szczególnie dbam o kształcenie zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci. Nie posiadam żadnych nałogów, jestem bardzo dyspozycyjna, lojalna i uczciwa. Powierzonym mi dzieckiem opiekuję się jak swoim własnym.
Podaję numer telefonu 600 221 119.
Ogłoszeniodawca: Doświadczona opiekunka Telefon: 600 22…
Wykonam prace remontowo wykończeniowe na terenie Płocka i okolic do 50 km. Szpachlowanie, malowanie, układanie płytek, kamień dekoracyjny, montaż drzwi i okien, układanie paneli podłogowych, zabudowy z płyt GK i wiele innych. Szybko i solidnie, potrzebujesz remontu to zadzwoń
Ogłoszeniodawca: krzysztof Telefon: 668 54… E-mail: krzysztofjaster@…
36letni mezczyzna z wieloletnim doswiadczeniem jako kierownik magazynu,magazynier i operator wozkow widlowych,certyfikaty i umiejetnosci: zarzadzanie zroznicowanym wiekowo zespolem,zarzadzanie zaopatrzeniem,zapasami i skladami,logistyka,uprawnienia na wozki jezdniowe,oprocz specjalnych,uprawnienia na wozki podnosnikowe UDT,swiadectwo kwalifikacji na wymiane butli gazowych w wozkach jezdniowych,badania do celow sanitarno-epidemiologicznych,podejmie prace za wynagrodzenie proporcjonalne do kwalifikacji i doswiadczenia,najlepiej w systemie jednozmianowym
Ogłoszeniodawca: Robert Telefon: 797 34… E-mail: charoldek@…
Meżczyzna szuka pracy pracowałem jako ulotakrz,stróż dozorca,wykładałem towar w ASHAN,PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI DOCTOR ETCER,PRACOWNIK SEZONOWY FRUCTOPLAND,odbywałem starz jako sprzątacz.
Kursy ochrona,pracownik sprzątający,angielski komputerowy w stopniu podstawowym.
Ogłoszeniodawca: Rafał Telefon: 500 32… E-mail: rafal.czerminski@…
Witam szukam pracy jako kierowca Kat.B,C. Posiadam doświadczenie jazda po kraju jak i koło komina. Mam aktualne badania lekarskie,psychologiczne oraz kartę kierowcy do tacha.Prawo jazdy od 30 lat.Interesuje mnie praca od pon.do pt. mam 48 lat rozważę każdą ofertę.
Tel.6608489440.
Ogłoszeniodawca: emeryt Telefon: 608 48… E-mail: robson1717@…
48 letni emeryt szuka pracy kat b.c aktualne badania psychologiczne orzeczenie lekarskie karta kierowcy. Prawo jazdy od 30 lat praktyka w prowadzeniu pojazdów dostawczych i ciężarowych po całym kraju i na miejscu. Rozważę wszelkie oferty. Kontakt tel. 608489440. Płock i okolice. Pozdrawiam.
Ogłoszeniodawca: Emeryt Telefon: 608 48… E-mail: robson1717@…
Zaopiekuję się dzieckiem u mnie w domku.Bardzo kocham dzieci..wychowałam 3 swoich A teraz wnuki.Mam 50 lat.Nie pije i nie pale jestem spokójna osoba..serdecznie zapraszam.mieszkam w Plocku
Ogłoszeniodawca: Bozena Telefon: 502 55… E-mail: kinga.witkowska@…
Poszukuje pracy w charakterze sprzotaczka,fryzjer samouk,kucharka,lub pomoc kuchenna.570-117-673

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać w kategorii praca - szukam?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.