Kupie suczkie yorka czekam na oferty
Ogłoszeniodawca: Krzysztof Telefon: 668 38… E-mail: ubi043@…
Sprzedam szczeniaki Owczarki Niemieckie . Szczeniaki są po wszystkich szczepionkach
Telefon: 511 07… E-mail: paulina.cz@…
Nowego domu szuk suczka urodzona 30.10.2017.
Rodzicami są:
EDGAR Dar Świętego Bernarda - Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski , HD-B ( KOSEKOMPIS BE THE BOSS-MLCHPL,CHPL, ZWKL'13, C.I.B .x ACKEBERS LADY LOBA )
CAMILLA z Beskidzkiej Krainy - rozpoczęty Championat Polski, HD-A,
( KERTESI-BERSONY BENCE-CHPL x NELA JURASTIC BERNAROS CHPL, MŁCHPL )
Przy odbiorze przyszły właściciel otrzyma książeczkę zdrowia, metrykę ZKWP, która uprawnia do wyrobienia rodowodu, wyprawke, kopię protokołu przeglądu miotu.
Zdjecia i osiągnięcia z wystaw na stronie : www.facebook.com/zplockichperel
Ewentualnie mogę wysłać zdjęcia na pocztę dla poważnie zainteresowanych.
Więcej informacji pod numerem 515143325
Telefon: 515 14…
Murzyn to około 1.5 roczny piesek. Pozytywnie nastawiony do ludzi i zwierząt. Ładnie chodzi na smyczy. Może mieszkać w domu z ogrodem jak również w mieszkaniu.
Oferujemy transport na terenie całego kraju.
Kontakt telefoniczny 515730175
Koniak szuka fajnego domku najchętniej z ogrodem. Pieseczek został zaszczepiony i zaczipowany oraz wykastrowany. Szukamy domku bez kotów ponieważ chłopak się nie dogaduje.
Koniak jest fajnym sympatycznym pieskiem który będzie bardzo dobrze czuł się na zewnątrz.
Oferujemy transport na terenie całego kraju.
Wszelkie informacje pod numerem telefonu 515 730 175
Pies ok. 4 lat w typie owczarka, o imieniu Piasek. Jest energiczny ,lubi spacery na których ładnie chodzi na smyczy. W stosunku do ludzi jest bardzo kontaktowy..miły dopraszający się o uwagę. Lubi sunie, za psami nie bardzo przepada.
Szukamy dla niego domu z ogrodem. Jest odrobaczony ,odpchlony, zaszczepiony i zaczipowany. Ma swoja książeczkę zdrowia.
Jeśli chciałbyś podarować Piaskowi kochający i bezpieczny dom do końca jego dni zadzwoń!
Ania 600-513- 892 ,Marta 506- 970-844
Halinka może mieć około 7 lat. Sunia jest bardzo spokojna, uległa i tolerancyjna. W kontaktach z innymi psami jest bezkonfliktowa. Garnie się do ludzi i prosi o pieszczoty, lubi kontakt z człowiekiem, choć się nie narzuca. Została wysterylizowana. W rzeczywistości nie jest na tyle duża, na ile wygląda- sięga nieco za kolano. Jest w schronisku od kilku lat. Czy doczeka się kochającego domu?
Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.
Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz(małpa)tlen.pl
Oddam 2 szczeniaki po ladnym owczarku niemieckim (pieski). ojciec był mieszańcem owczarka. Pieski są samodzielne. W dobre ręce za tabliczkę czekolady :-) 691761522
Ogłoszeniodawca: Łukasz Telefon: 691 76… E-mail: lukach@…
Kaczor duża Pekinka biała do dalszego chowu,zdrowy kilkumiesieczny.Cena 25 zł.
Telefon: 692 72…
Piesek poszukuje nowego kochajacego domku.Oddam za koszty utrzymania pieska.piesek odrobaczony.zaszczepiony gotowy do odbioru.
Telefon: 731 88…
Zapraszamy na jazdy konne dla dzieci od lat 2
posiadamy
kucyki
większe konie
duze konie
rezerwacja telefoniczna
Ogłoszeniodawca: kucykolandia skoki duże Telefon: 696 66… E-mail: kucykolandiaskoki@…
Borys jest psem średniej wielkości, lecz dosyć masywnym. Może mieć około 8 lat. Zgadza się z innymi psami i nie jest względem nich konfliktowy. Uwielbia kontakt z człowiekiem, za którym bardzo tęskni. Prosi o pieszczoty i o to, by swoją uwagę skupić właśnie na nim. Jest niezwykle wdzięczny i pocieszny. Potrafi chodzić na smyczy, lubi spacery. Niestety, w schronisku jest już naprawdę długo i ginie niezauważony w tłumie. Czy to się zmieni?
Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.
Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz(małpa)tlen.pl
Aza została zabrana podczas interwencji od właściciela, który zostawił ją na pastwę losu, przywiązaną do słupka. Nie miała dostępu do wody, jedzenia ani budy, w której mogłaby się schronić. Sunia pomimo swojej postury jest spokojna i łagodna, ładnie chodzi na smyczy. Może mieć około 8 lat. Toleruje inne psy, wobec których jest bezkonfliktowa. Została poddana zabiegowi sterylizacji. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, lubi spacery.
Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.
Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz(małpa)tlen.pl
Gustaw, to średniej wielkości około 5-6 letni pies. Trafił do naszego schroniska z gminy Tolkmicko, gdzie został znaleziony. Mieliśmy ogromną nadzieję że Gustaw ma właściciela i nie będzie musiał długo siedzieć w schronisku. Niestety tak się nie stało, mijają dni, tygodnie, a po Gustawa nikt się nie zgłasza.
Względem człowieka jest bardzo przyjacielski, ciągle domaga się pieszczot i uwagi. Źle znosi pobyt w schronisku, często płacze i zawodzi. Toleruje suki, względem samców jest zadziorny i dominujący. Najbezpieczniej byłoby, gdyby był jedynym psem w domu. Czy Gustaw znajdzie miejsce dla siebie? Czy ktoś zapewni mu godne życie?
Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.
Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz(małpa)tlen.pl
OBOZY JEŹDZIECKIE 2018 z noclegiem
24.06-30.06.2018
Od wielu lat organizujemy kolonie jeździeckie dla dzieci i młodzieży, które dają nam i naszym gościom wiele radości i satysfakcji.
Zapraszamy na obóz jeździecki do KUCYKOLANDII – na wspaniałą, przygodę z jazdą konną oraz innymi atrakcjami. Dla uczestników obozu zaplanowaliśmy codzienne jazdy konne pod okiem doświadczonych instruktorów. Ciekawe zajęcia, komfortowe warunki, kontakt z przyrodą i końmi, przepiękna okolica sprawią, że pobyt w KUCYKOLANDII będzie wyjątkowym przeżyciem.
Oferujemy wnikliwą analizę poziomu zaawansowania i indywidualne podejście do uczestnika obozu na każdym etapie zaawansowania, pod okiem doświadczonego instruktora. Jazda konna dla początkujących i zaawansowanych. Niezapomniane wieczory przy ognisku i wspólne grillowanie.
Na uczestników obozu jeździeckiego czekają:
- Codzienne jazdy konne 2razy
- Nocleg w pokojach 5,6 osobowych + wyżywienie
- Zajęcia tematyczne dotyczący koni, ich życia i hodowli
- Jazdy indywidualne lub grupowe
- Pasjonujące gry, zabawy i konkursy
- Szkolenie BHP dotyczące opieki nad koniem
- Zapewniona opieka instruktorska
- ogniska
- Mały opiekun - Nauka czyszczenia, czesania i pielęgnowania konia. Ten codzienny element pozwoli dzieciom bardzo dobrze poznać nasze konie.
- pierwszy posilek- kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek- śniadanie w dniu wyjazdu.
Od 7-13 lat
ATRAKCJE:
- mecz siatkówki/ piłki nożnej
- quiz
- konkurs pielęgnacji koni
- spacery
- mini zawody sportowe
- karaoke
- podchody
- wieczorne ogniska z pieczeniem kiełbasek
- dyskoteki na zakończenie turnusu
Koszt turnusu: 1000zł
696-668-761
kucykolandiaskoki(małpa)wp.pl
Kartę zgłoszenia przesyłamy na maila
Ogłoszeniodawca: KUCYKOLANDIA Telefon: 696 66… E-mail: kucykolandiaskoki@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać w kategorii zwierzęta?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.