Księgowość

Opublikowano 10.03.2022 14:13. Ostatnia modyfikacja 03.12.2022 11:08
Szukasz dobrego biura rachunkowego w Płocku? Interesuje Cię najtańsza oferta? Poznaj cennik usług księgowych i rachunkowych, obsługi kadrowo-płacowej oraz prowadzenia księgowości. Umów się na bezpłatną wycenę naszych usług księgowych. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami wprowadzanymi przez Ministerstwo Finansów. Naszym klientom chcącym założyć własną działalność zapewniamy bezpłatną pomoc w rejestracji firmy i załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności.
Charakterystyczne dla nas jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Podyktowane to jest faktem, że każda firma ma zazwyczaj inne potrzeby wynikające z rodzaju prowadzonej działalności, wielkości czy też formy prawnej. Jesteśmy jednym z niewielu biur rachunkowych z Płocka posiadających Certyfikat Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC. Działamy na podstawie udzielonej przez Ministra Finansów licencji o numerze 45263/2010. W razie potrzeby dokumenty odbieramy osobiście od Klientów. Oferujemy również usługi księgowe online. Wszystkie dokumenty można do nas przesyłać drogą elektroniczną. Całość usług możemy dla Państwa wykonać zdalnie.
Wybierając biuro rachunkowe Twoja Księgowa Katarzyna Zielińska, mają Państwo pewność, że wszelkiego rodzaju usługi księgowe zostaną wykonane na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do współpracy.
Ogłoszeniodawca: Twoja Księgowa Telefon: 796 82…