Kupię kontener w dobrym stanie, nadający się na funkcje mieszkalną, na działkę letniskową o wymiarach ok.: 6 m x 2,5 m (wysokość 2,5 lub powyżej). Ponieważ działka znajduje się w Grabinie, ze względu na koszty transportu najlepiej, jakby oferta sprzedaży pochodziła z okolic Płocka. Informację o sprzedaży proszę przesłać na adres: lkolodziejski(małpa)poczta.onet.pl lub tel. 667 679 130.
Kupię działkę ogrodnicza zagospodarowana z domkiem na Radziwiu. Poproszę o wszystkie oferty z cenami na @
Ogłoszeniodawca: Michal E-mail: m_jacek1984@…
Kupię kontener w dobrym stanie, nadający się na funkcje mieszkalną, na działkę letniskową o wymiarach ok.: 6 m x 2,5 m (wysokość 2,5 lub powyżej). Ponieważ działka znajduje się w Grabinie, ze względu na koszty transportu najlepiej, jakby oferta sprzedaży pochodziła z okolic Płocka. Informację o sprzedaży proszę przesłać na adres: lkolodziejski(małpa)poczta.onet.pl lub tel. 667 679 130.
Kupię mieszkanie 3 pokojowe 60-80m2 na osiedlach Podolszyce PN-PD, Zielony Jar do 2 piętra włącznie.
Cena: 784 741 960zł Ogłoszeniodawca: Kupujący E-mail: kupiemieszkanie2019@…
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694-972-047
Cena: 100 000zł Ogłoszeniodawca: Darek Telefon: 694 97… E-mail: dariusz111@…
Kupię kontener w dobrym stanie, nadający się na funkcje mieszkalną, na działkę letniskową o wymiarach ok.: 6 m x 2,4 m (wysokość 2,5 lub powyżej). Ponieważ działka znajduje się w Grabinie, ze względu na koszty transportu najlepiej, jakby oferta sprzedaży pochodziła z okolic Płocka. Informację o sprzedaży proszę przesłać na adres: lkolodziejski(małpa)poczta.onet.pl lub tel. 667 679 130.
Kpię drobny sprzęt gospodarstwa domowego,artykuly dekoracyjne koszyki ramki w cenie 5zł za kg.Ofertę ze zdjęciem prosze kierowac na e mail lub nr.tel.
Cena: 5zł Ogłoszeniodawca: prywatny Telefon: 513 46… E-mail: proffbud.plock@…
Kupię używany, w dobrym stanie, kontener na działkę w opcji mieszkalnej (z możliwością umieszczenia w nim mebli do spania) najlepiej z okolic Płocka od strony Radziwia, Łącka, Soczewki itp.
Tel: 667 679 130.
Kupię
Kupię dom od 140m 5-6 pokoi, garaż
Działka najlepiej pow. 100m
Cena max. do 450 000
Okolice :
górki , ciechomice, grabina itp.
Cena: 450 000zł Ogłoszeniodawca: Łukasz Telefon: 789 18… E-mail: bromkalukasz@…
Skup i sprzedaż Zadłużonych oraz "Czystych" Spółek oraz Jednoosobowych Działalności Gospodarczych. Optymalizacja Spółek/JDG w kontekście antywindykacji/obrony przed art. 233/299/586 K.s.h.
Blokowanie powództwa o zapłatę wytoczonego Spółce jak i JDG przez wierzycieli, celem ochrony Zarządu przed skutkami art. 299 K.s.h. a co za tym idzie możliwością orzeczenia zakazu prowadzenia działalności. Chcesz sprzedać Spółkę lub JDG?
Może interesuje Cię zakup gotowej Spółki lub proces rejestracji?
Doradztwo Kryzysowe i Restrukturyzacyjne w Zakresie Ochrony Członków Zarządu oraz właścicieli Spółek cywilnych i JDG.
Ochrona majątku prywatnego poprzez optymalizację procesu rejestracji Spółki.
Ograniczenie ryzyka skutków działań przed i pokontrolnych.
Odtwarzanie dokumentacji Spółek/JDG przez nowo powołany Zarząd zgodnie z Ustawą o Rachunkowości.
Doradztwo w zakresie art. 233/299/586 Kodeksu Spółek Handlowych oraz osób fizycznych. www.fabrykakreatywna.com biuro(małpa)fabrykakreatywna.com mobile: 601-685-195
Ogłoszeniodawca: kupię spółkę Telefon: 601 68… E-mail: biuro@…
Pilnie kupię auto z gazem od 1998 r. Auto musi mieć elektryczne szyby pojemność silnika do 1.8 OC i przegląd ważny nie uszkodzony. Tak do 2tyś zł.
Telefon: 697 37…
KUPIMY KAŻDE AUTO!!!! GOTÓWKA!!!
530*322*822
Zajmujemy się skupem samochodów
Osobowych Jak I Dostawczych
Od osób prywatnych i firm
Bez znaczenia na stan Techniczny i Wizualny
Kupujemy auta powypadkowe
Kupimy Każde Auto ZA Gotówkę TEL 530*322*822Bez Aktualnego OC i Badania Technicznego
Oraz całe i dobrze utrzymane
Zwrot polisy OC!!!
Masz Problem Ze Sprzedażą Auta?
ZADZWOŃ I ZAPROPONUJ CENĘ!!!
TEL 530*322*822
Cena: 30 000zł Ogłoszeniodawca: ///Skup-Aut/// Telefon: 530 32… E-mail: skup.aut@…
Witam.
Kupię drzewo opałowe liściaste, może być na pniu.
Załadunek, transport i ewentualna wycinka po mojej stronie.
Oferty proszę wysyłać na meila
Pozdrawiam
Witam kupię pilnie auto z gazem do 2000 tyś żeby miał elektryczne szyby bez wkładu finansowego miał przegląd techniczny i ważne OC od 1998r.
Telefon: 697 37…
Rodzina z obwodu Lwowskiego (Ukraina) poszukuje partnerów biznesowych, inwestorów kapitałowych lub pomocy finansowej (Patron) na hodowlę strusi. Doświadczenie w utrzymaniu tych zwierząt, a także biznes plan. Aby to zrobić, mają ziemię, odpowiednią lokalizację, pomysły biznesowe, produkty do ich odżywiania. Hodowla strusi to rzemiosło, które zdobywa popularność w ponad 100 krajach świata, a także na Ukrainie. Zainteresowanie strusiami jest dość oczywiste. Jest to w 100% opłacalny strusi dla dobrego wzrostu mięsa, dużych jaj, produkcji bez odpadów i szerokiej gamy produktów pochodzących z uprawy tego ptaka. Do hodowli strusi jest jego mięso i duże jajko. W świecie, który preferuje zdrową żywność, mięso strusie jest dobre, co spełnia wszystkie wymagania dietetyków. Warto zauważyć, że skóra strusia jest również używana do szycia kurtek, toreb i butów. We wszystkich restauracjach potrawy z jajek strusich są uważane za przysmak, podczas gdy skorupki jaja są używane do celów dekoracyjnych. Pióra strusie, podobnie jak sto lat temu, cieszą się popularnością w modnych butikach, a tarasy zyskują dużą popularność wśród turystów. Dziękujemy za pomoc. Jeśli chcecie zadzwonić, spotkajmy się i omówmy wszystko podczas spotkania. Dziękuję.
Ogłoszeniodawca: Poszukujesz partnerów biznesow E-mail: strausynegnizdechko1@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.