Nieruchomości » Biura nieruchomości
Do sprzedania bardzo tania działka o powierzchni 1352 m2 w miejscowości Bombalice. Działka posiada dogodny dostęp do energii elektrycznej i wodociągu. Położenie działki gwarantuje spokój i ciszę. Miejsce doskonałe do zamieszkania lub wykorzystania na cele rekreacyjne.
Cena: 30 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Kupimy nieruchomości z problemami prawnymi i finansowymi, obciążone prawami, roszczeniami, ograniczeniami i hipoteką.
Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Niesamowita okazja! Pilnie i bardzo tanio sprzedam, za ok. 1/3 wartości, zabudowaną nieruchomość w miejscowości Białe, położoną bezpośrednio nad jeziorem. Na działce o powierzchni prawie 5000 m2 znajdują się 2 budynki mieszkalne. Pierwszy gotowy jest do zamieszkania, drugi budowany na wynajem dla letników wymaga wykończenia. Oprócz tego na działce posadowione są inne budowle o charakterze rekreacyjnym mogące służyć w agroturystyce. Działka obejmując swoimi granicami linię brzegową bardzo czystego jeziora Białego posiada prywatną, czystą plażę oraz 2 pomosty. Teren nieruchomości jest zadbany, ładnie zagospodarowany, częściowo ogrodzony, posiada dogodny dojazd z drogi asfaltowej. Okolica jest wspaniała. Usytuowanie nieruchomości pozwala zarówno na zamieszkanie, całoroczny odpoczynek, jak i na prowadzenie działalności turystycznej. Działka posiada naprawdę bardzo duży potencjał. Cena to tylko 1/3 wartości tej nieruchomości, która obciążona jest ograniczonymi prawami rzeczowymi w postaci służebności osobistej.
Cena: 300 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam działkę budowlaną z dużym stawem w miejscowości Sendeń Duży o powierzchni 3595 m2. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. W pobliżu znajdują się jeziora i las, istnieje możliwość jazdy konnej, wycieczek rowerowych i innych atrakcji. Wspaniałe otoczenie, drzewa, krzewy i piękny staw, stwarzają niesamowite warunki do odpoczynku na łonie natury. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana oraz posiada dogodny dojazd, nadaje się zarówno pod budownictwo letniskowe jak i całoroczne. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki budowlanej wraz z lasem.
Cena: 150 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam przepiękną działkę budowlaną wraz z przylegającym lasem w miejscowości Sendeń Duży o łącznej powierzchni 2674 m2. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. Oprócz otaczającego lasu w pobliżu znajduje się kilka jezior, istnieje możliwość jazdy konnej, wycieczek rowerowych i innych atrakcji. Nadzwyczaj urokliwe miejsce dla ceniących sobie odpoczynek w otoczeniu przyrody. Działka jest ogrodzona i posiada dogodny dojazd, nadaje się zarówno pod budownictwo letniskowe jak i całoroczne. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki budowlanej wraz z dużym stawem.
Cena: 95 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Gorzewo o powierzchni 2046 m2. Poprzez zakup dwóch lub kilku sąsiadujących działek można dopasować powierzchnię do swoich potrzeb. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. W pobliżu znajdują się jeziora i las, istnieje możliwość jazdy konnej, wycieczek rowerowych i innych atrakcji. Działka posiada dogodny dojazd, nadaje się zarówno pod budownictwo letniskowe jak i całoroczne.
Cena: 80 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam działki budowlane w miejscowości Gorzewo o powierzchni 860 m2, położone obok siebie w jednym ciągu. Poprzez zakup dwóch lub kilku działek można dopasować powierzchnię do swoich potrzeb. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. W pobliżu znajdują się jeziora i las, istnieje możliwość jazdy konnej, wycieczek rowerowych i innych atrakcji. Działki nadają się zarówno pod budownictwo letniskowe jak i całoroczne.
Cena: 35 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Gorzewo o powierzchni 963 m2. Poprzez zakup dwóch lub kilku sąsiadujących działek można dopasować powierzchnię do swoich potrzeb. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. Blisko znajdują się jeziora i las, istnieje możliwość jazdy konnej, wycieczek rowerowych i innych atrakcji. Działka posiada dogodny dojazd, nadaje się zarówno pod budownictwo letniskowe jak i całoroczne.
Cena: 38 500zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam tanio dużą działkę budowlaną w miejscowości Gorzewo o powierzchni 3001 m2. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. Blisko znajdują się jeziora i las, istnieje możliwość jazdy konnej, wycieczek rowerowych i innych atrakcji. Działka posiada dogodny dojazd, nadaje się zarówno pod budownictwo letniskowe jak i całoroczne. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki.
Cena: 80 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam siedlisko położone w miejscowości Podgórze o powierzchni 9880 m2. Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku? Uwielbiasz przyrodę i marzysz o siedlisku przepełnionym zielenią? Pracujesz w mieście i potrzebujesz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć? A może chcesz zacząć życie na wsi lub może myślisz o tym, żeby w przyszłości zainwestować w agroturystykę? TO WYMARZONE MIEJSCE WŁAŚNIE DLA CIEBIE. Siedlisko zabudowane jest trzema budynkami mieszkalnymi i gospodarczymi o łącznej powierzchni ponad 300 m2, posiada dogodny dojazd drogą asfaltową. Teren posesji jest częściowo ogrodzony, kształtem przypomina prostokąt. Nie znajdziemy na nim różnic w wysokości terenu: jest on płaski i w pełni zagospodarowany. Działka bogata jest w roślinność w postaci drzew liściastych i iglastych, także krzewów, bylin oraz kwiatów. Teren siedliska posiada przyłącza elektryczne i wodne oraz szambo. Warto też podkreślić, że jest również studnia. Wielkość działki sprawia, że jest to świetna inwestycja: miejsca spokojnie starczy i na własny wypoczynek, i na prowadzenie działalności.
Cena: 350 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam uzbrojoną, ogrodzoną i utwardzoną działkę gruntu o powierzchni 904 m2 w miejscowości Bolesławów wraz ze znajdującymi się na niej zabudowaniami, w tym warsztat samochodowy wraz z wyposażeniem, garaż, budynki biurowe i socjalne. Działka położona przy szosie Płock-Gostynin. Idealnie nadaje się do prowadzenia warsztatu, komisu samochodowego, lub innej działalności usługowej lub produkcyjnej. Istnieje również możliwość posadowienia na działce budynku mieszkalnego.
Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam uzbrojoną działkę gruntu o powierzchni 915 m2 w miejscowości Bolesławów. Dogodny i szybki dojazd z Płocka lub Gostynina. Idealnie nadaje się pod budowę całorocznego lub letniskowego domu. Okolica cicha i spokojna. Działka otoczona z trzech stron drzewami. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej zadrzewionej działki.
Cena: 50 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam warsztat samochodowy wraz z wyposażeniem, garaż, budynki biurowe i socjalne znajdujące się na uzbrojonej, ogrodzonej i utwardzonej działce gruntu o powierzchni 904 m2 w miejscowości Bolesławów. Działka położona przy szosie Płock-Gostynin. Idealnie nadaje się do prowadzenia warsztatu, komisu samochodowego, lub innej działalności usługowej lub produkcyjnej. Istnieje również możliwość posadowienia na działce budynku mieszkalnego.
Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Atrakcyjnie położona działka gruntu o powierzchni 0,1416 ha w miejscowości Brody Duże. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Idealnie nadaje się pod budowę budynku mieszkalnego. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki. Okolica cicha i spokojna.
Cena: 45 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Sprzedam atrakcyjną, ładnie położoną działkę gruntu o powierzchni 0,1838 ha pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Brody Duże. Działka posiada dogodny dojazd. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki gruntu i lasu. Okolica malownicza i spokojna.
Cena: 50 000zł Ogłoszeniodawca: MAM Nieruchomości Telefon: 720 70… E-mail: mamposrednik@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.