Ostrzeżenie przed wyłudzaniem danych

Przestrzegamy przed niezgodnym z prawem wyłudzaniem danych. Fałszywi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru PESEL, numeru dowodu osobistego bądź jego skanu, numeru telefonu, adresu zamieszkania, dokonanie wpłaty za materiały (np. składanie długopisów, itp.) lub dokonania przelewu bankowego (wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz swoje dane sprawdź autentyczność ogłoszenia. Uczciwy ogłoszeniodawca nie ma powodu żądać podania danych personalnych lub dokonania jakichkolwiek opłat.

Bądź czujny! Nie ryzykuj!

Ostrzeżenie prezentuje najpopularniejsze metody oszustw i nie należy łączyć go z konkretnym ogłoszeniem zamieszczonym w naszym serwisie.

Praca » Praca dodatkowa
Witam, szukam pracy dodatkowej jestem młodym sumiennym chlopakiem mającym 17 lat - mogę zajac się praca fizyczna typu:
- koszenie trawy
- przenoszenie roznych rzeczy, porzadkowanie, mycie okien, sprzątanie garażu czy działek - o oferty prosze na maila.
Ogłoszeniodawca: Kacper E-mail: kacper524524524524@…
Praca » Praca dodatkowa
Wykonamy prace wykonczeniowe sufity kg scianki gladzie panele malowanie tynki
Ogłoszeniodawca: Krystian Telefon: 739 59… E-mail: marta.klat1@…
Praca » Praca dodatkowa
Witam przyjmę zlecenia remontowo-budowlane i hydrauliczne zapraszam do kontaktu 514174315
Ogłoszeniodawca: Jacek Telefon: 514 17…
Praca » Praca dodatkowa
Poznam kobietę ktora zadba o moje mieszkanie i o mnie raz w tygodniu zapłace za każde spotkanie więcej dla zainteresowanej
Ogłoszeniodawca: stanisław E-mail: stanislawoswolny@…
Oferuje montaz pokrycia dachowego na mniejszych obiektach,domki letniskowe,altany,garaze. Wykonam rowniez podbitke dachowa, obrobki blacharskie, parapety, plotki przeciwsniegowe, wymienie orynnowanie, zamontuje okno dachowe w gotowym pokryciu, kominek wentylacyjny ito... Wiecej informacji pod nr tel, krotki czas oczekiwan
Ogłoszeniodawca: Dekarz Telefon: 798 83…
Praca » Praca dodatkowa
Poszukuję ekipy do wykonania ogrodzenia:ze sztachet metalowych. Długość ogrodzenia: 150mb wraz z bramą. Informacje dodatkowe: wykonanie podmurówki z bloczków betonowych, konstrukcji płotu tj. słupy stalowe i profile stalowe oraz zamontowanie sztachet metalowych.
Telefon: 696 99… E-mail: tmank@…
Obecnie na działce rośnie trawa i chwasty. W pierwszej kolejności należy je ściąć a potem zaorać do gołej ziemi.
Szczegóły telefonicznie.
Telefon: 602 23…
Praca » Praca dodatkowa
Mam 63 lata samotnie mieszkający emeryt szuka pani która zadba o moje mieszkanie i spędzi zemną miłe chwile ,stały układ zapłacę 150zł za każdym razem, praca raz na tydzień
Ogłoszeniodawca: jan E-mail: krawczyk342a@…
Praca » Praca dodatkowa
Moge zawiesc lub przywiezc wlasnym autem doswiadczony kierowca 40 lat -zawioze paczki lub rzeczy w okreslone miejsce,- dostępny calą dobę 7 dni tygodnia -napisz napewno sie dogadamy.
Ogłoszeniodawca: on Telefon: 609 21…
Praca » Praca dodatkowa
Zlecę wykończenie nowego mieszkania. Płock Strzelecka, 33 mkw, stan deweloperski
Ogłoszeniodawca: Marcin Telefon: 510 27… E-mail: marcin.cp@…
Praca » Praca dodatkowa
Witam przyjmę zlecenia remontowo-budowlane i hydrauliczne zapraszam do kontaktu 514174315
Ogłoszeniodawca: Jacek Telefon: 514 17…
Biznes oraz dodatkowe pasywne dochody dla każdej osoby. Firma Polska SelfMaker. Ma między innymi, honorowy patronat Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Premier poleca firmę kontrahentom Polskim i zagranicznym. Możesz tu uzyskać udział w firmie z wypłacaną dywidendą. Budując biznes możesz zarobić jeszcze większe pieniądze. Projekt biznesowy jest dostępny dla każdej osoby i pozwala zwielokrotnić dowolny wkład. Zapewniam wszelkie informacje. https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Selfmaker-poleca-premier.htm
Ogłoszeniodawca: Jan Telefon: 609 58… E-mail: pracapewna@…
Oferuje współprace online z Polską firmą, która działa na terenie całej Polski oraz UE. Pracujemy tylko online, nic nie sprzedajemy. Oferta jest skierowana do osób, kreatywnych, pracowitych, aktywnych, które chcą się rozwijać i zarabiać online.
Praca » Praca dodatkowa
Witam. Poszukuje modelki do sesji. Wykonuje zdjęcia kobiecych stóp. Warunek zadbane stopy i paznokcie. Proszę o przesłanie zdjęć stóp. Poglądowo. Sesja trwa kilka godzin. Do 100 zł za h sesji. Możliwa dłuższa współpraca. Pozdrawiam.
Praca » Praca dodatkowa
Panel badawczy poszukuje chętnych osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!
Zarejestruj się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na ciekawy tematy. Będziesz brać udział w kreowaniu nowych produktów, wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne!
Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często dzięki czemu szybko osiągniesz próg do wypłaty, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.
Zarejestrować się mogą wszystkie chętne osoby w różnym wieku - wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej - link poniżej!
www.ankiety.net.pl
Ogłoszeniodawca: Opinie ankiety

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.