Sprzedam książkę do nauki religii, widoczną na zdjęciach, klasa 7.
Stan bardzo dobry.
Odbiór osobisty w Płocku lub wysyłka na koszt Kupującego.
Cena: 28zł Telefon: 660 04…
Książki
Sprzedam książki, stan bardzo dobry.
Cena: 20zł Telefon: 530 22… E-mail: bromkiepatrycja15@…
Sprzedam książkę pt.: „Hierarchia – stopnie szczęścia, chwały i poznania Boga w Niebie”. Interesuję się tą tematyką od 10 lat. Tak ciekawa tematyka a tak niewielu ludziom znana. Zdarza się nieraz, że jakiś ksiądz o tym wspomni, ale to bardzo rzadko. Unikatowość jest ogromna, stąd też cena wysoka.
Książka ta nie jest wymyśloną powieścią czy fikcją literacką, lecz najprawdziwszym stanem faktycznym i udowodnieniem pewnych faktów; ukazaniem duchowej rzeczywistości istniejącej naprawdę, o której naucza sam Kościół Katolicki.
Książka jest "czysto" katolicka, bez żadnych niekatolickich domieszek.
Stanowi ona zbiór fragmentów, które świadczą, bądź też mogą świadczyć o istnieniu w Niebie bardzo rozległej hierarchii, którą współtworzą aniołowie i dusze ludzkie. Pochodzą one z dzieł i tekstów różnych świętych i błogosławionych katolickich, które najczęściej są wydawane w formie książek.
Książka składa się z dwóch części. Pierwsza część to "Słowo od autora" (125 stron), w którym objaśnione zostały czytelnikowi podstawowe kwestie wiary: Sąd Boży, dlaczego istnieje Hierarchia w Niebie, zbieranie zasług na Niebo, sens cierpienia, ze szczególnym naciskiem na kwestię ratowania dusz od potępienia (dlaczego mamy to robić, jak najefektywniej to robić). Drugą częścią książki są fragmenty świadczące o tym, że w Niebie jest Hierarchia - stopnie szczęścia, chwały i poznania Boga. Są to fragmenty z różnych książek, źródeł (w sumie jest ich kilkadziesiąt).
Oto przykładowe fragmenty:
1)„Święci łączyli się w grupy, zgodnie ze swym duchowym pokrewieństwem. Wszyscy duchowni stali razem, według stopnia kapłaństwa, wyżej lub niżej, zgodnie z zasługami płynącymi ze stoczonej przez każdego walki. Ci, którzy ponieśli śmierć męczeńską, stali obok siebie, uszeregowani zgodnie z wielkością odniesionego zwycięstwa. Ludzie, którzy na ziemi nie otrzymali żadnych święceń, byli rozmieszczeni odpowiednio do osiągniętej za życia świętości. Miejsce, w którym się znajdowali, zależało od ich wewnętrznych, duchowych zmagań. Wszyscy, w cudownym porządku, byli rozmieszczeni w ogrodach i mieszkaniach. (.) Ci, których upodabniało do siebie jednakowe dążenie do świętości, tworzyli wspólnotę i mieli nadprzyrodzoną szatę, ciesząc się taką samą chwałą. Różnili się od siebie jedynie oznakami odniesionych zwycięstw”.
2„[8 grudnia] (.) Dziś Kościół św. czci uroczystość Matki Boskiej. Przez Maryję dziś dużo dusz wejdzie do nieba. (.) mogłam poznać Matkę Boską w orszaku najbliższym nowo przybyłych do nieba. (.) Dusze, które otaczały Niepokalaną, nie wszystkie równo umiały kochać, więc rozeszły się w różne obłoki. (Obłoki rozumiem jako stopnie miłości według ich zasługi)”
W sumie około 630 fragmentów w jednym miejscu. Zapraszam do kontaktu.
Cena: 150zł Ogłoszeniodawca: michal Telefon: 513 08…
Książki
Zapraszam do zakupu - przewodniki po miejscach o których warto czytać i gdzie warto jechać
Cena: 30zł
Książki
Przewodniki- zapraszam do zakupu
Cena: 30zł Ogłoszeniodawca: Marta Telefon: 508 42… E-mail: maarta.alisowska@…
Sprzedam nowe ksiażki. Komplet 100zł
Cena: 100zł Telefon: 530 17… E-mail: patiikora@…
Książki
Sprzedam słownik współczesnej polszczyzny z 2003 roku Haliny Zgołkowej - 46 tomów.Slowniki w twardej oprawie graficznej,w bardzo dobrym stanie. Cena do uzgodnienia po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym.Swietny na prezent lub poszerzenie wiedzy. Polecam...
Cena: 13zł Ogłoszeniodawca: Grzegorz Telefon: 696 55…
Nowe książki, sprzedam w komplecie za 100zł
Cena: 100zł Telefon: 530 17… E-mail: patiikora@…
Skup podręczników szkolnych !
Antykwariat Żak Płock
Zapraszamy szanownych klientów do sprzedaży podręczników !
Skup podręczników działa w godzinach pracy Antykwariatu Żak
Poniedziałek -Piątek od 10-18
Sobota - od-10-14
Skupujemy podręczniki do
-liceów
-techników
-szkół branżowych,
-podręczniki zawodowe
Skupujemy tylko podręczniki szkolne z aktualnej obowiązującej podstawy programowej .
Zapraszamy do Antykwariatu Żak w Płocku !
" Antykwariat Żak "
Płock 09-400
ul. Królewiecka 25 lok 12/13/14
Ogłoszeniodawca: Żak Telefon: 609 10… E-mail: antykwariat_zak@…
Nowe książki, nigdy nieużywane, głownie kucharskie
Cena: 150zł Telefon: 530 17… E-mail: patiikora@…
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe.
Książka cieszy się dużym powodzeniem i ma charakter terapeutyczny. Autor na przykładzie autentycznych i bolesnych wydarzeń przestrzega wszystkich chętnych skosztowania narkotyków, że ten moment może stać się prostą drogą do piekła na ziemi. A w szczególności kieruje swój apel do młodzieży o rozwagę, kiedy staną przed możliwością wyboru, czy warto wejść w coś z czego może nie być już powrotu.
WŁĄCZ SIĘ W WALKĘ Z NARKOMANIĄ !
Być może przeczytanie tej książki uratuje czyjeś życie.
Choćby ku przestrodze, abyś Ty lub Twoje dziecko nie wpadło w nałóg i nie dało się usidlić przez widmo narkomani.
Jest też wielkim hołdem dla Marka Kotańskiego, który zapoczątkował walkę o ludzi uzależnionych stworzył pierwsze ośrodki i całe życie poświęcił dla Monaru . Podziękowania również dla jego spadkobierców, którzy niestrudzenie kontynuują jego dzieło i prowadzą MONAR.
Książka Monar Moje ocalenie to książka dla każdego, kto potrzebuje resetu, zatrzymania w życiu, aby zadać sobie pytanie co jest ważne. To książka, dla ludzi uzależnionych, jak ich rodzin, przyjaciół oraz wszystkich tych, którzy stracili nadzieję, że wyleczenie jest możliwe. Czasami trzeba upaść na dno, żeby było się od czego odbić aby potem podnieść się z pełnymi garściami. Utrata rodziny przyjaciół, powroty do ćpania i za więzienne kraty. Jednak autor nie stracił wiary. Na koniec zawrócenie ku światłu, w którym jest nadzieja, dom i spokojne zasypianie we własnym łóżku, zamiast na dworcowej ławce, czy klatce schodowej. Ku światłu, które gdzieś migocze w oddali i jest szansą na normalne życie miłość i spełnienie marzeń. Spotkanie Magdy w czasie ucieczki z domu, która w niego wierzy i leczenie w Monarze jest tym światełkiem, które motywuje autora do walki.
Więcej o książce po wpisaniu do wyszukiwarki frazy Monar Moje Ocalenie lub na
https://sztukater.pl/ksiazki/item/38369-monar-moje-ocalenie.html
Cena: 40zł Ogłoszeniodawca: Darek
Posiadam do sprzedania nowe opracowania lektur szkolnych w formie książek i płyt CD. Cena 10 zł za szt.
Książki
Posiadam do sprzedania lektury szkolne, w tym 1 audiobook. Nowe. Cena 10 zł za szt.

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.