Oferuję zdalną pomoc w nauce na poziomie podstawowym dla szkoły podstawowej, przygotowanie do egzaminów, z przedmiotów jak matematyka, chemia, fizyka język angielski. Wykonywanie zadań na zamówienie, powtarzanie i utrwalanie wiedzy, nadrabianie zaległości itp.
Posiadam doświadczenie i odpowiednie przygotowanie do przedmiotów.
Lekcje odbywałyby się przez specjalne utworzone konto FB lub Skype
Cena 18 zł za 1h zegarową a przy stałej współpracy 15 zł za 1h.
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę, bądź podnieść kwalifikacje zawodowe? Skorzystaj z propozycji placówki edukacyjnej Szesnastka. Siedziba szkoły znajduje się w Warszawie. Proponujemy Państwu rozmaity program nauczania. W naszej szkole przeprowadzamy szereg kursów przygotowujących do egzaminów maturalnych, eksternistycznych bądź kwalifikacyjnych. Zatrudniona w Szesnastce fachowa kadra z wieloletnim stażem dydaktycznym przekazuje wiedzę w jasny oraz przystępny sposób, w wielu przypadkach odwołując się do przykładów. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy za pomocą wiadomości e-mail lub telefonicznie. Więcej informacji z obszaru wykonywanych przez nas usług można odszukać na stronie internetowej.
Ogłoszeniodawca: Szesnastka E-mail: 16-lo@…
Ksero Podolszyce oferuje:
- formatowanie prac - ustawienie: marginesy, interlinie, akapity, automatyczny spis treści, ustawianie jednoznaków, spis tabel i rysunków, interpunkcja i stylistyka
- wydruk w mono i kolorze - a5-A0+
- zapis na płycie CD, DVD + etykieta na płytę
- oprawa sztywna z nadrukiem lub gładka
- oprawa miękka z napisem lub bez - bindowanie, termobindowanie
- oprawy introligatorskie - dla PW
Al. Jana Pawła II 94
www.kseropodolszyce.pl
Ogłoszeniodawca: Marcin Telefon: 510 27… E-mail: blacharniaplock@…
W związku z epidemią, oferuję pomoc w zrobieniu zakupów, leków osobom starszym i chorym.
Pomogę w nauce oraz odrobieniu lekcji zadanych przez nauczycieli uczniom szkoły podstawowej. Lekcje prowadzę zdalnie na dowolnym komunikatorze. Posiadam doświadczenie. Cena do negocjacji.
Ogłoszeniodawca: Magda Telefon: 506 63…
Udzielam korepetycji z języka angielskiego, z racji obecnej sytuacji on-line (Skype, Messenger, WhatsApp, e-mail). Pomagę w omawianiu bieżącego materiału oraz w zadawanych pracach. Oferuję też intensywną powtórkę przed egzaminem ósmoklasisty lub maturą (pisemną i ustną).
O mnie...
Jestem studentką, która ma już doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Udzielam korepetycji uczniom szkoły podstawowej oraz szkoły średniej. Przygotuję również do zdania matury z języka angielskiego. Mogę opracować program, przygotowywać do sprawdzianów, pomóc odrabiać prace domowe oraz skupiać się na poszerzaniu wiedzy z tego języka. Skupiam się na wszystkich obszarach nauczania języka. Posiadam własne materiały i pomoce naukowe. Mam doświadczenie w przygotowowywaniu do egzaminu w ósmej klasie. Zajęcia upływają w miłej atmosferze. Mam także dobry kontakt z dziećmi, co ułatwia pracę z najmłodszymi uczniami.
Zapraszam do kontaktu mailowego/sms.
Telefon: 504 42… E-mail: asianowotka@…
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
SPD SZKOLENIA
profesjonalne praktyczne kursy online
www.spd2.pl
biuro(małpa)spd2.pl
Tel. 509 186 561
„Obsługa programu PŁATNIK”- krok po kroku
Odwiedź nasze strony www.spd2.pl oraz www.spdszkolenia.pl
Zobacz darmową lekcję
Obsługa programu PŁATNIK -krok po kroku – filmy instruktażowe oraz kompleksowe omówienie zasad konfiguracji płatnika, obsługi ubezpieczonych, przygotowywania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych. Szkolenie w formie lekcji wideo z komentarzem i niezbędnymi materiałami do pobrania.
Zawartość kursu:
Nagrania wideo
Podręcznik użytkownika
Materiały do ćwiczeń
Wystawiamy:
Certyfikat i Zaświadczenie MEN.
Dostęp do kursu 90 dni.
Korzystasz z pomocy Trenera .
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Wystawiamy rachunki.
Cena: 199zł Ogłoszeniodawca: SPD SZKOLENIA E-mail: biuro@…
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
SPD SZKOLENIA
biuro(małpa)spd2.pl
Tel. 509 186 561
Zapraszamy do uczestnictwa w wideoszkoleniu - Specjalista ds. kadr i płac
Odwiedź nasze strony www.spd2.pl oraz www.spdszkolenia.pl
Zobacz darmową lekcję
Tematyka kursu obejmuje:
• zagadnienia prawa pracy
• prowadzenie dokumentacji kadrowej
• naliczanie wynagrodzeń;
• płace;
• ubezpieczenia społeczne;
• świadczenia z ubezpieczenia społecznego;
• podatek dochodowy od osób fizycznych;
• prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami, podatkami, ZUS
Szkolenie przygotowuje do wykonywania zawodu „Specjalista do spraw kadr” (kod zawodu 242307) oraz „Specjalista do spraw wynagrodzeń” (kod zawodu 242310).
Zawartość kursu
Prezentacje dźwiękowe w formie wykładów - 23 lekcje
Nagrania dźwiękowe - 22 godzin
Skrypt w formie ściągi do każdej prezentacji
Załączniki do pobrania- wzory pism, umów , formularzy, odwołania do przepisów,
Testy i rozwiązania
Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu:
Certyfikat ukończenia szkolenia oraz zaświadczenie MEN.
Dodatkowe informacje:
W trakcie trwania szkolenia uczestnicy pozostają pod opieką trenera
Dostęp do kursu 90 dni z możliwością bezpłatnego przedłużenia.
Wystawiamy faktury.
Cena kursu obejmuje:
• uczestnictwo w kursie,
• wydanie zaświadczenia i certyfikatu,
• koszty przesyłki
Ogłoszeniodawca: SPD Telefon: 509 18… E-mail: kontakt@…
Jestem native-spekerem ukraińskiego i rosyjskiego języków, uczę polskiego dla obcekrajowców, nauczam angielskiego i niemieckiego. Tłumaczę pisemne dokumenty z w/w języków, jestem tłumaczem nabierząco na spotkaniach różnego rodzaju i tematu. Zapraszam do współpracy. Korepetytor z rosyjskiego, ukraińskiego, angielskiego w Płocku, okolicach i on-line Nadia Jakymczuk
Cena: 50zł Ogłoszeniodawca: Tłumacz-nauczyciel: ENGL,RU,UA Telefon: 691 57… E-mail: radja8@…
Oferuję profesjonalną pomoc w redagowaniu prac magisterskich, licencjackich oraz zaliczeniowych. Ponadto zajmuję się również dokonywaniem poprawek oraz sprawdzaniem gotowych już prac. Cennik adekwatny do stopnia trudności pracy. Terminy realizacji dostosowane do potrzeb studenta. Poprawki wliczone w cenę. Nie pobieram zaliczki na poczet usługi. Dyskrecja zapewniona. 100% satysfakcji.
Edytowanie prac licencjackich i magisterskich w języku polskim. Posiadam indywidualne podejście do każdej z prac oferując przy tym zadowolenie i terminowość w realizacji zleceń. Cena zawsze dopasowana jest do indywidualnych możliwości klienta i podlega negocjacji, termin realizacji do uzgodnienia. Nie pobieram zaliczek. Poprawki w obrębie zlecenia dokonuję za darmo bez dodatkowych dopłat.
Witam. Sprzedam podręcznik akademicki Biochemia - Berg, Tymoczko, Stryer. WYDAWNICTWO PWN z 2005 roku. Mało używana i w bardzo dobrym stanie.
Cena: 75zł Ogłoszeniodawca: Justyna Telefon: 785 17… E-mail: mierzejewska_justyna@…
Kompleksowa, profesjonalna pomoc w pracach magisterskich, licencjackich oraz zaliczeniowych. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Nie powielam, nie przepisuję, ani nie wykorzystuję napisanych wcześniej opracowań. Zajmuję się również opracowaniem pojedynczych rozdziałów, narzędzi badawczych, konspektów i bibliografii. Pomoc jest realizowana również w terminie ekspresowym. Zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Profesjonalna pomoc przy pisaniu wzorów prac lic. mgr. i zal. Terminy dopasowane do klienta. Propozycja jest konkurencyjna cenowo. Kontakt: procesbadawczy(małpa)gmail.com lub 533 002 590
Cena: 1zł Ogłoszeniodawca: kkk Telefon: 533 00… E-mail: procesbadawczy@…
Edukacja
Profesjonalna pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, innych. Wieloletnie doświadczenie. Solidnie, tanio. Proszę o smsy, oddzwonię, odpiszę.
Telefon: 608 16… E-mail: pomocny2017@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.