Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Wynajme lub sprzedam Mieszkanie 62.5m2 Podolszyce
Nieruchomości » Bez pośredników
Sprzedam lub wynajme 62,5m2 mieszkanie, położone na osiedlu Podolszyce Północ.
Wyremontowane na początku 2022 roku.
Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze (z windą).
Składa się z korytarza połączonego z kuchnią, dużego salonu (ok 25m2)z balkonem, 2 mniejszych pokoi, łazienki z wc. Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie posiada świadectwo enegetyczne.
Mieszkanie jest słoneczne, dwustronne, z możliwością samodzielnej aranżacji.
Położone w bliskiej okolicy Szkoły Podstawowej, Przedszkoli, Poczty, Galerii Mazovia, przysztanków autobusowych.
Cena: 525 000zł Telefon: 505 58… E-mail: przemo-auto@…
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Strzelecka 5 Kupię miejsce postojowe / garaż
Nieruchomości » Bez pośredników
Dzień dobry,
Kupię miejsce postojowe na osiedlu Strzelecka 5 lub Powstańców Styczniowych 2 albo stanowisko w garażu podziemnym.
Zachęcam do kontaktu
Pozdrawiam
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Sprzedam
Nieruchomości » Bez pośredników
Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią na 3/4 piętrze. Powierzchnia 60.5 M2 Czynsz 500 zł ( w tym c.o.). Osiedle Międzytorze/ Wyszogrodzka Gotowe do zamieszkania cena 538 000 do negocjacji Bez pośredników
Cena: 538 000zł Ogłoszeniodawca: Piotr Telefon: 793 79… E-mail: pberezowski@…
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Sprzedam dzialke
Nieruchomości » Bez pośredników
Sprzedam dzialke Nr 8 Zielony Jar Plock Ul Kobialki 360m2 rod
Ogłoszeniodawca: Anna Telefon: 501 22… E-mail: pasmaty@…
Nieruchomości » Bez pośredników
Piękny apartament z działką i garażem na Podolszycach Południowych
Apartament na parterze o powierzchni 83m2 z tarasem i działką w Płocku przy ulicy św.
Wojciecha na Podolszycach Południowych. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w
podziemnym garażu oraz pomieszczenie techniczne w piwnicy.
W skład mieszkania wchodzą 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, garderoba i łazienka.
Całości dopełnia duży taras o powierzchni 18m2 oraz działka.
Lokal oferujemy w stanie deweloperskim w skład którego wchodzą
• Ocieplenie styropianem i wełną mineralną o grubości 20cm lambda 0,32
• Okna trzyszybowe
• Ocieplenie poddasza pianką PUR
• Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni
• Pompa ciepła, rekuperacja i fotovoltaika
• Teren od strony tarasu ogrodzony
• Podejścia i podjazdy wyłożone kostką brukową
• Instalacje co, wod-kan i elektryczna
Idealne połączenie oszczędności energetycznej, ekologii, idealnej lokalizacji i funkcjonalności.
Nasze nowe osiedle EKO Tarasy ma prawdopodobnie najlepszą lokalizację w Płocku. W samym
sercu Podolszyc. W pobliżu szkoły, sklepów, kościoła, przystanków KM, galerii, a jednocześnie
zapewnia ciszę, spokój oraz mnóstwo zieleni. Każdy apartament w cenie otrzymuje dwa miejsca
parkingowe. Jedno na podjeździe, a drugie w garażu. Duży taras na własnej działce pomoże z
pewnością się Państwu zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Świeże powietrze, dużo zieleni, cisza
i spokój a jednocześnie w zasięgu 5-cio minutowego spaceru wszystkie udogodnienia
infrastruktury miasta.
Dodatkowo nasz pakiet EKO zapewnia komfortową i tanią eksploatację lokalu. Mieszkania będą
bardzo ciche, ciepłe i doskonale napowietrzone jednocześnie nie rujnując przy tym Państwa
budżetu.
Z pewnością nie znajdziesz lepszego miejsca do życia w tym mieście.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz rezerwacji.
Termin oddania inwestycji do użytkowania 12.2026
Cena: 795 000zł Ogłoszeniodawca: Progres Telefon: 504 19… E-mail: robert1211@…
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Dwupoziomowy apartament z garażem i 18 metrowym tarasem
Nieruchomości » Bez pośredników
Apartament dwupoziomowy o powierzchni 123m2 w Płocku przy ulicy św. Wojciecha na
Podolszycach Południowych. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w podziemnym garażu
oraz pomieszczenie techniczne w piwnicy.
W skład mieszkania wchodzą 4 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, garderoba i łazienka.
Całości dopełnia duży taras o powierzchni 15m2 z wyjściem z salonu oraz jednej sypialni.
Lokal oferujemy w stanie deweloperskim w skład którego wchodzą:
• Okna trzyszybowe
• Ocieplenie poddasza pianką PUR
• Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni
• Pompa ciepła, rekuperacja i fotovoltaika
• Teren od strony tarasu ogrodzony
• Podejścia i podjazdy wyłożone kostką brukową
• Instalacje co, wod-kan i elektryczna
parkingowe. Jedno na podjeździe, a drugie w garażu. Ogromny taras pomoże z pewnością się
Państwu zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Świeże powietrze, dużo zieleni, cisza i spokój a
jednocześnie w zasięgu 5-cio minutowego spaceru wszystkie udogodnienia infrastruktury
miasta.
budżetu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz rezerwacji
Cena: 820 000zł Ogłoszeniodawca: Progres Telefon: 504 19… E-mail: robert1211@…
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Piękny, nowy segment mieszkalny na Podolszycach z garażem
Nieruchomości » Bez pośredników
Piękny segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 210m2 (250m2 powierzchni całkowitej). w Płocku przy ulicy św. Wojciecha na
Podolszycach Południowych. Możliwość wydzielenia dwóch samodzielnych mieszkań. Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe w podziemnym garażu
o powierzchni ok. 40m2.
W skład segmentu wchodzi 5 sypialni, salon z aneksem kuchennym, 2 garderoby i 2 łazienki.
Całości dopełniają 2 duże tarasy o powierzchni ok. 15m2 każdy i działka
Segment oferujemy w stanie deweloperskim w skład którego wchodzą
• Okna trzyszybowe
• Ocieplenie poddasza pianką PUR
• Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni
• Pompa ciepła, rekuperacja i fotovoltaika
• Teren od strony tarasu ogrodzony
• Podejścia i podjazdy wyłożone kostką brukową
• Instalacje co, wod-kan i elektryczna
Idealne połączenie oszczędności energetycznej, ekologii, doskonałej lokalizacji i funkcjonalności.
zapewnia ciszę, spokój oraz mnóstwo zieleni. Każdy segment w cenie otrzymuje cztery miejsca
parkingowe. Dwa na podjeździe, i dwa w garażu. Duży taras i działka pomoże z pewnością się
miasta.
budżetu.
Budynek czterokondygnacyjny. Powierzchnia w piwnicy i na poddaszu w stanie surowym. Powierzchnia mieszkalna na parterze i piętrze - stan deweloperski.
Przyszłościowo możliwość dodania dwóch pokoi i łazienki na poddaszu o łącznej powierzchni ok. 50m2
W piwnicy dwa pomieszczenia techniczne i garaż.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz rezerwacji
Cena: 1 535 000zł Ogłoszeniodawca: Progres Telefon: 504 19… E-mail: robert1211@…
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Kupię mieszkanie.
Nieruchomości » Bez pośredników
Kupię mieszkanie 39m parter lub blok z windą.Osiedle Wielka Płyta.
Ogłoszeniodawca: Alicja Telefon: 510 52…
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Kupię mieszkanie w Płocku płatność gotówką
Nieruchomości » Biura nieruchomości
Witam kupię mieszkanie w Płocku stan bez znaczenia może być do remontun
Płatność gotówką
Ogłoszeniodawca: Krzysiek Telefon: 884 22…
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Sprzedam działkę budowlaną w Słupnie
Nieruchomości » Bez pośredników
Sprzedam działkę budowlaną w Słupnie pow. 1770 m2, przy ul. Jałowcowej, okolice sklepu Lewiatan, nr działki 148/5. Cena 150 zł za m2.
Cena: 265 000zł Ogłoszeniodawca: Sławek Telefon: 501 67… E-mail: slawek119@…
Nieruchomości » Bez pośredników
Sprzedam działkę budowlaną w Słupnie pow. 1594 m2, przy ul. Bocianiej, nr działki 205/2. Woda, prąd , kanalizacja i gaz w drodze przy działce. Cena 160 zł za m2.
Cena: 255 000zł Ogłoszeniodawca: Sławek Telefon: 501 67… E-mail: slawek119@…
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Kupię garaż
Nieruchomości » Bez pośredników
Kupię garaż przy ulicy Gałczyńskiego koło Kauflandu.
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Sprzedam Mieszkanie własnościowe 36m2
Nieruchomości » Bez pośredników
Witam.
Posiadam na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 36m2 usytuowane na 1 piętrze przy Ulicy:Skłodowskiej 1 w Płocku
W skład mieszkanie wchodzą :
2 pokoje (salon, sypialnia)
- łazienka
- kuchnia
- przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica
Dodatkowym atutem jest iż opłaty są bardzo niskie 412 złotych miesięcznie w to wchodzi (czynsz, ciepło oraz odpady komunalne)

Cena :300 000 złotych do negocjacji
Cena: 300zł Ogłoszeniodawca: Sprzedaż Telefon: 668 54…
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Sprzedam mieszkanie
Nieruchomości » Bez pośredników
Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45m2 . Idealne dla osób pracujących na projekcie „Olefin |||”- Nowej Chemii
Bronowo Kmiece - 10 min od projektu . Więcej info pod nr telefonu
Ogłoszeniodawca: Damian Telefon: 502 39… E-mail: daaichman1222@…
Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych Działka os.Borowiczki
Nieruchomości » Bez pośredników
Sprzedam działkę na os. Borowiczki o pow. 987 m kw. Ul. Flisacka, Działka znajduje się w pobliżu szkoły podstawowej. Przy działce jest gaz , kanalizacja, woda. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Cena: 300 000zł Ogłoszeniodawca: Właściciel Telefon: 506 07…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?