Zwierzęta
W okolicy skrzyżowania Kolegialnej i Gradowskiego w Płocku zaginął York. Znalazca proszony o kontakt pod nr telefonu. Za pieskiem tęsknią dzieci.
Ogłoszeniodawca: Anita Telefon: 501 06…
Zwierzęta
Skupuje króle cena 8 zl za kilo, zwierzak musi byc zdrowy
Ogłoszeniodawca: Kupiec Telefon: 726 73…
Zapraszamy na wakacyjny kurs jazdy konnej dla dzieci i młodzieży, które chcą podwyższyć swój poziom jazdy
turnus jest skierowany do osób które jeżdżą już konno bez lonży bądź mają juz początki jazdy bez lonży.
turnus: 07.07-13.07.2019
koszt 1500zł
zapewniamy:
- smaczne domowe obiadki (pełne wyżywienie)
- zakwaterowanie w pokojach 6 osobowych łazienka wspólna
- ubezpieczenie NNW (od jazdy konnej)
- codzienne treningi (2 jazdy dziennie po 60min)
- zajęcia z weterynarii
- kazdy uczestnik kursu otrzyma pod opiekę konia
- zajęcia praktyczne w stajni
- uczestnicy sami siodłają konie ( jeśli ktoś nie potrafi my uczymy)
- zajęcia BHP przy koniach
- nauka pracy z ziemi (lonżowanie itd)
- wykłady jeździeckie ( omówienie każdej jazdy konnej )
- ogniska
- czas wolny
- wieczorne karmienie koni
Cena: 1 500zł Ogłoszeniodawca: kucykolandia skoki duże Telefon: 696 66… E-mail: kucykolandiaskoki@…
Zwierzęta
Oddam półrocznego kociaka w dobre ręce.Kotek czyściutki,wychowuje się w domu
Telefon: 788 22… E-mail: lewy991@…
Zwierzęta
Sprzedam parę bażantów złocistych-tanio!!!!
Telefon: 788 22… E-mail: lewy991@…
Zwierzęta
Mam do sprzedania 6 letnia suczke York Biewer. Zdrowa, spokojna. Sprzedaje z powodu wyjazdu. Najlepiej do domu bez małych dzieci ponieważ suczka się ich troszkę boi.
Cena: 500zł Ogłoszeniodawca: Marta Telefon: 516 40… E-mail: angelika.kwiatek@…
Historia Karbo to historia jakich wiele. Chociaż nie do końca. Do schroniska trafił w lutym 2017 roku. Nie wyglądał dobrze. Zaniedbany, skrajnie wychudzony, kulejący...można się domyśleć że musiał długo błąkać się bez opieki. Od początku pobytu w schronisku staraliśmy się pomóc Karbo, nie tylko pod względem formy fizycznej, pracowaliśmy także nad jego samopoczuciem i zaufaniem do człowieka. Początkowo Karbo nie bardzo rozumiał o co chodzi...‘Jak to? Nie muszę bronić swojej miski? Już nie jestem ciągle głodny? Czy naprawdę ta osoba która wchodzi do mojego boksu chciała tylko mnie pogłaskać?’
Praca dawała efekty, nasz węgielek pomału zaczął się otwierać, choć między nim a ludźmi ciągle pozostawała niewidzialna ściana, cienka jak papier ale twarda jak szkło i jak przez szybę mogliśmy się widzieć ale nie do końca mogliśmy się porozumieć. I wtedy przyszła choroba. Poważna operacja, jaką przeszedł Karbo, sprawiła że kwestie socjalizacyjne zeszły na drugi plan, liczyło się tylko czy psiak wyjdzie z tego czy nie...Udało się! Dzięki ogromnej pomocy dobrych ludzi Karbo mógł przejść skomplikowany zabieg po którym stosunkowo szybko doszedł do siebie. Niejako ‘przy okazji’ ociepleniu uległ też jego stosunek do człowieka. Niewidzialna granica zaczęła powoli zanikać. Karbuś bardzo grzecznie znosi wszystkie zabiegi wokół siebie, lubi się czesać, ładnie chodzi na smyczy a zaufanej osobie pozwala nawet grzebać w nietykalnej niegdyś misce...Nie przepada za psim towarzystwem, szczególnie nieznajomi których mija muszą zostać obszczekani, w końcu nigdy nic nie wiadomo :) Karbo nie jest typem pieszczocha, jednak dla znajomych osób jest naprawdę kochany. Okazuje się, że imię pasuje do niego nie tylko ze względu na umaszczenie, bo to pies który przywiązuje się wolniej, za to miłością trwalszą i mocną jak skała. Karbo ma 7 lat i pilnie oczekuje na dom.
Kontakt 509 441 902 507-415-468
schroniskomilanowek48(małpa)wp.pl
Budrys to średniej wielkości 8 letni psiak o drobnej budowie. Do schroniska trafił we wrześniu 2018 roku z Gminy Ożarów .Budrys jest radosnym i wesołym psiakiem, łasym na każdy gest czułości i uwagi ze strony człowieka. Człowiek jest dla niego bardzo ważny, w bezpośrednim kontakcie Budrys domaga się głaskania i czerpie z tego mnóstwo radości. Sytuacja zmienia się na spacerze kiedy to dla Budrysa świat zapachów staje się ważniejszy od człowieka. Budrys uwielbia węszyć, każdy kawałeczek trawy pachnie ciekawiej niż kilogramy parówek. Na spacerach nie zwraca również uwagi na inne psy, tak bardzo zajęty jest wąchaniem. Wygląda na to, że zanim Budrys trafił do schroniska nie spacerował lub spacerował niewiele bowiem szelki i smycz są dla niego nowością . Z każdym jednak schroniskowym spacerem Budrys radzi sobie z nimi coraz lepiej.Szukamy dla Budrysa cudownego domu, otwartego na psiaka mocno kochającego ludzi. Mamy nadzieję, że przed zimą znajdzie się ktoś kto pokocha go z wzajemnością.
Kontakt
Agnieszka tel. 604 941 461
mail: majkam75(małpa)o2.pl
Błagamy o dom!
7 letni Krasnal trafił do nas latem 2015 r., po tym jak w miejscu, w którym żył dotychczas, przeprowadzona została interwencja mająca na celu zmniejszenie liczby psów zamieszkujących ubogą, wiejską posesję i poprawę warunków bytowych pozostawionych tam zwierząt. Z powodu dużej liczby psów i ich prawie zerowej socjalizacji z ludźmi i otoczeniem Krasnal jest kompletnie nieobyty ze światem. W schronisku staramy się dbać o stan psychiczny naszych podopiecznych, do każdego psa podchodzimy indywidualnie, dajemy im tyle czasu, ile potrzebują, by się otworzyć. Niestety o ten czas tu chodzi, każdemu psu możemy poświęcić zaledwie kilkadziesiąt minut podczas sobotnich wizyt, to dla Krasnala zbyt krótko.
On potrzebuje bardzo indywidualnego podejścia, potrzebuje codziennej pracy nad socjalizacją, my tego czasu nie mamy. Dlatego szukamy dla niego pomocy z zewnątrz, pomocy w postaci choćby tymczasowej adopcji, która dałaby mu szansę wyjścia na prostą, szansę otworzenia się na kontakt z człowiekiem. Krasnal nigdy nie zaznał ludzkiej krzywdy, ludzka ręka nigdy nie była na niego podniesiona, jednak jego kontakt z człowiekiem był na tyle ograniczony, że jest wobec nas bardzo nieufny. I właśnie nad tym trzeba intensywnie pracować, ale to może się udać jedynie pod skrzydłami osoby, która zechce poświęcić mu choć cząstkę swojej codzienności. Wiemy, że świat zwierząt jest dla Krasnala bardzo ważny, to z relacji z nimi czerpie radość i od nich uczy się relacji z człowiekiem.
Kontakt 507-415-468, 22 724 82 05, 509 441 902
Gonzales są w schronisku takie psy, które wydaje się, że są tu od zawsze. Tak bardzo wrosły w tą rzeczywistość, być może zaakceptowały swój los i przyszłość widzą tak jak przeszłość i teraźniejszość. Do tych psów zalicza się Gonzales. Starszy, drobny, energiczny psiak. Jego cechą charakterystyczną są piękne jasne obwódki wokół oczu, które przypominają okulary. W lutym minie sześć lat jego pobytu u nas. To przeciętnie połowa życia psa. I ta połowa życia była do niedawna znośniejsza dla Gonzalesa, bo miał przy sobie swoją najlepszą przyjaciółkę Klarę. Jednak niedawno znaleźli się cudowni ludzie, którzy postanowili podarować dom Klarze. I w całym tym szczęściu, jedyną nutką goryczy jest dla nas fakt, że teraz on został sam. Ciągle mamy nadzieję, że i jego ktoś wypatrzy, że zobaczy w nim tego jednego, jedynego, wymarzonego psiego przyjaciela. Bo jemu naprawdę niczego nie brakuje. To bardzo wierny towarzysz. Na spacerach zawsze pilnuje się opiekunów i stada. Do boksu wraca chętnie (głównie dlatego, że zawsze czeka tam na niego coś pysznego). Nie wdaje się w żadne konflikty z psami. Przez większość jest bardzo dobrze tolerowany, a on sam chętnie zaprzyjaźniłby się z każdym. Gonzales kocha ludzi, lubi być głaskany, lubi kiedy ktoś poświęca mu swój czas. Gdy jest blisko człowieka, wygląda jakby miał bardzo ważną misję do spełnienia, rozwesela się wtedy, biega w tę i z powrotem. Do szczęścia nie potrzeba mu wiele. Wystarczy kochający dom, pełna miseczka i jacyś psi przyjaciele dokoła.
Kontakt: 691 129 389, 507 415 468
Romeo to nasz schroniskowy staruszek (sporo w naszym schronisku psich staruszków). Romeo ma ponad 10 lat. Potrafi chodzić na smyczy choć nie przepada za tym. Puszczony luzem pilnuje się wręcz wzorowo. Toleruje suczki i generlanie większość samców. Romeo nie lubi kiedy ktoś "majstruje" przy jego obroży, nie lubi czesania i wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych - wówczas daje wyraz swojej niechęci poprzez powarkiwanie. Mimo tego to cudowny psiak, uwielbia spać na fotelu lub innych miękkich poduchach. Romeo będzie idealnym psem domowym ale potrzebuje odpowiedzialnych ludzi, którzy podejmą się pracy z psem. Nie polecamy Romea do domu z dziećmi. Nie pozwólmy mu spędzić reszty jego życia za schroniskowymi kratami w zimnym boksie.
Kontakt 691 129 389, 507 415 468
Zwierzęta
Sprzedam 6 szutuk prosiat informacje pod telefonem
Cena: 320zł Ogłoszeniodawca: Jan Telefon: 508 97… E-mail: juzelek@…
Wally to schroniskowy staruszek liczący na pewno ponad 10 wiosen. Trafił do schroniska kilka dobrych lat temu, trochę pokiereszowany - widać, że życie go nie oszczędzało. W schronisku ma swojego Anioła Stróża czyli wolontariuszkę Elę, która dba o psiaka i ma do niego podejście :). Trzeba nadmienić, że Wally choć mały i starszawy to ma swój charakterek. Potrafi przyjść do człowieka, połasić się ale kiedy uznaje, że już dość wówczas zdarza mu się capnąć ząbkami. Ten typ tak ma. Z Wallym trzeba umieć postępować ale i uszanować jego odrębność. Na pewno nie jest to pies dla każdego ale też nie jest to pies na podwórko. Wally pcha się do ciepłych pomieszczeń, lubi wylegiwać się na posłaniach a jednocześnie czuć, że człowiek jest blisko - jego człowiek! Czy taki się znajdzie? Czy w ogóle istnieje? Wierzymy, że tak. Wiemy też, że to będzie musiała być wyjątkowa osoba - Wally na pewno ją rozpozna. W stosunku do innych psów Wally potrafi być czasami zaczepny (podryzanie duuuuuużo większych psów podczas spacerów to częsty widok). Niektórzy mówią, że Wally to pies nieadopcyjny. Być może tak jest ale próbować znaleźć mu super dom i wspaniałą rodzinę zawsze można. Nadzieja umiera ostatnia.
Kontakt: 691 129 389, 507 415 468
Mały Rudy. To imię w zasadzie wyczerpuje opis. Na szczęście tylko ten powierzchowny. Bardzo chciałabym, żeby każdy kto czyta to ogłoszenie, mógł poznać tego psiaka osobiście. Zapewniam, że mieli byśmy wtedy baaaardzo długą kolejkę chętnych do adopcji. Z wierzchu może rzeczywiście i nijaki, ale za to w środku… Raz w tygodniu schronisko odwiedza Pani Dorota z siedmioletnią córką Ulą. Dla Uli spacer z Rudym to nieodłączna część tej wizyty. Czasem zazdroszczę sobie, że mogę obserwować jak ta dwójka świetnie się dogaduje. Rudy zawsze dotrzymuje jej kroku. Jak Ula biegnie, to on biegnie obok, jak Ula się zatrzymuje, to on czeka razem z nią, jak zwalnia, żeby poszurać butami, on też zwalnia. Jest w nim ogromna delikatność i taka nieopisana radość z bycia blisko człowieka. Od momentu kiedy przychodzą, do momentu kiedy odprowadzają go do boksu po spacerze, on wygląda jakby cały czas się uśmiechał. Naprawdę. Cieszy się, kiedy go głaszczą, przytulają, kiedy może rozdawać im buziaki, kiedy dostaje przysmaki i nawet wtedy kiedy może po prostu iść obok nich. I oczywiście Rudy zamieszkałby z Ulą i jej rodziną, bo dozgonnie skradł ich serca, gdyby nie to, że nie dogaduje się z innymi psami. To jedyny jego minus. Bo nawet jego wiek (ok.8 lat) nie jest problemem. To bardzo energiczny, radosny piesek. Nie zaczepia innych samców, nie szczeka z daleka, po prostu nie potrafi zaakceptować ich w swoim bliskim towarzystwie. Z suczkami dogaduje się bez problemów. Będzie świetnym towarzyszem dla rodziny z małymi dziećmi, dla osób starszych, w zasadzie dla każdego. Świetnie sprawdzał się w roli towarzysza dla osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, w trakcie wizyt podopiecznych Miejskiego Ośrodka Terapii Zajęciowej. Mam nadzieję, że ktoś dostrzeże tę jego wyjątkowość i podaruje mu dom. Gwarantujemy, że w zamian dostanie wspaniałego psiego przyjaciela, codziennie witającego merdającym ogonkiem, uśmiechem i całusem.
Kontakt: 691 129 389, 507 415 468
Zwierzęta
Serdecznie zapraszamy na naukę jazdy konnej dla dzieci i dorosłych
w ofercie posiadamy:
- nauka jazdy konnej dla początkujących 45min
- jazdy konne dla osób jeżdżących (grupa) 60min
- oprowadzanki na kucykach
- wycieczki dla szkół i przedszkoli (przyjeżdżamy również pod podany adres z kucykami)
- półkolonie jeździeckie bez noclegu (6-15lat)
- obozy jeździeckie z noclegiem (7-16lat)
- zielone szkoły
więcej informacji pod nr tel. 696-668-761
Ogłoszeniodawca: kucykolandia skoki duże Telefon: 696 66… E-mail: kucykolandiaskoki@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.