Sprzedam telewizor Samsung 40 cali. SMART TV.
Do naprawy. Sam się włącza i wyłącza.
Oryginalny pilot do kompletu.
Cena: 80zł Telefon: 501 60… E-mail: wimac69@…
Sprzedam wieże na 3 płyty kompaktowe plus kolumny.
Cena: 200zł Ogłoszeniodawca: Xyz Telefon: 662 27…
Sprzedam amplituner Tosca 303. Więcej informacji pod numerem telefonu
Cena: 150zł Telefon: 696 63…
Naprawy Telewizorów
Naprawy komputerów, laptopów i monitorów
Naprawy sprzętu grającego,mikrofalówek
Ustawianie anten satelitarnych
Szybko,solidnie i z gwarancją.
Serwis mieści się na ul.Baczyńskiego 2
Tel. 24 263 44 03
603 16 88 75
Telefon: 603 16… E-mail: jacek23k@…
Sprzedam dvd. Polecam I zapraszam.stan bardzo dobry
Cena: 39zł Ogłoszeniodawca: Sprzedam_ okazja Telefon: 696 22…
Sprzedam PIONEER X-HM15BTD
miniwieża obsługująca płyty CD/CD-R/CD-RW (MP3/WMA) oraz odtwarzająca pliki MP3 i WMA z portu USB. Posiada tuner FM/DAB/DAB+ z pamięcią na 40 stacji oraz RDS. Technologia Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki. Moc wyjściowa zestawu to 2 x 15W.
stan b.dobry, cena do negocjacji
tel. 604085450
Cena: 380zł Ogłoszeniodawca: RK Telefon: 604 08…
Sprzedam telewizor firmy Samsung UE40J6240AW.
Uszkodzona matryca dźwięk działa reaguje na przełączanie kanałów. Brak pilota i podstawki.Normalne ślady użytkowania.
Cena: 39zł Ogłoszeniodawca: Prywatny Telefon: 577 98…
Sprzedam dvd. Polecam w dobrym stanie.
Cena: 39zł Ogłoszeniodawca: Sprzedam_ okazja Telefon: 696 22…
Sprzedam dvd.polecam w dobrym stanie.
Cena: 39zł Ogłoszeniodawca: Sprzedam_ okazja Telefon: 696 22…
Na pad obowiązuje gwarancja do 29.12.2025 roku
Dzień dobry. Mam do zaoferowania nowy, oryginalnie zapakowany i nieotwierany pad w wersji limitowanej kolekcjonerskiej. Jest to model Gold Shadow, który zachwyca pięknym złotym kolorem i wygląda jak dzieło sztuki. Taki pad nie tylko zapewni Ci świetną rozrywkę, ale też będzie ozdobą Twojego domu.
Ten pad jest bardzo rzadki i pożądany, ponieważ jest to wersja limitowana, która niedługo może zniknąć z rynku. Dlatego kupując go teraz, możesz nie tylko cieszyć się z niego, ale też zainwestować swoje pieniądze. Możliwe, że za jakiś czas ten pad będzie wart znacznie więcej i będziesz mógł go sprzedać z zyskiem.
Nie zwlekaj, bo to super okazja. W innym polskim sklepie ten pad kosztuje aż 399 zł, a u mnie tylko 279 zł!!! To prawdziwa okazja, której nie możesz przegapić.
Jest to ulepszona wersja premium :
Uchwyty pokryte z boku gumą ze wzorem w romby | Faktura na powierzchni spustów, bumperów i tylnej obudowy
Do urządzenia pasuje dowolny, zgodny zestaw słuchawkowy ze standardowym 3,5-milimetrowym wejściem stereo
Zapraszam do kontaktu i zakupu.
Kontroler bezprzewodowy Xbox – wersja specjalna Gold Shadow
Olśniewające metaliczne wykończenie, które płynnie przechodzi z odcieni złota w czerń | Uchwyty pokryte z boku gumą ze wzorem w romby | Faktura na powierzchni spustów, bumperów i tylnej obudowy
Mapowanie przycisków | Technologia Bluetooth®
Ulepsz swoją grę
Zabłyśnij w mroku dzięki kontrolerowi bezprzewodowemu Xbox w wersji specjalnej Gold Shadow, wyróżniającej się olśniewającym metalicznym wykończeniem, które płynnie przechodzi z odcieni złota w czerń. Graj na konsoli, komputerze i urządzeniu przenośnym. Dedykowany przycisk udostępniania
Bezproblemowo przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i inne materiały za pomocą przycisku Udostępnij.
Zapnij pasy
Trzymaj się mocno w wirze akcji dzięki uchwytom pokrytym z boku czarną gumą ze wzorem w romby, a także fakturze na powierzchni spustów, bumperów i tylnej obudowy.
Zmieniaj urządzenia
Z łatwością paruj i przełączaj się między urządzeniami, w tym Xbox Series X, Xbox Series S, komputerami z systemem Windows, Android i iOS.
Zgodność
Obsługuje technologię Xbox Wireless i Bluetooth® do bezprzewodowej gry na konsolach, komputerach z systemem Windows 10/11, telefonach komórkowych i tabletach. Do urządzenia pasuje dowolny, zgodny zestaw słuchawkowy ze standardowym 3,5-milimetrowym wejściem stereo
Dane techniczne
Łączność
Połączenie z konsolami Xbox ustanowisz za pomocą Xbox Wireless. Łącz się bezprzewodowo z komputerami z systemem Windows 10/11, tabletami, urządzeniami z systemem iOS i Android za pośrednictwem Bluetooth.
Zgodność z urządzeniami
Xbox Series X, Xbox Series S, Windows 10/11, Android i iOS.
Bateria
Do 40 godzin pracy na bateriach AA
Cena: 279zł Telefon: 797 52… E-mail: maksymilianr@…
Dzień dobry.
Mam do zaoferowania nowy kontroler do konsol Xbox Series X/S i Xbox One. Można go również używać na PC, urządzeniach z systemem Android i Apple. Kontroler w kolorze czarnym. Gwarancja do 16.12.2025. Przycisk Xbox jest zabezpieczony oryginalną folią. Do kontrolera dołączam oryginalnie zapakowane baterie i folię, w której był zapakowany.
W innych ogłoszeniach na tym koncie możesz zakupić kontroler w wersji białej, oraz nienaruszony w oryginalnym opakowaniu z dwuletnią gwarancją w limitowanej wersji w kolorze złotym.
Kontroler ma standardowe 3,5-milimetrowe wejście stereo, do którego można podłączyć dowolny, zgodny zestaw słuchawkowy. Zapraszam do kontaktu i zakupu.
Kontroler umożliwia grę na konsoli, komputerze i urządzeniu przenośnym. Ma dedykowany przycisk do udostępniania zawartości. Przycisk Udostępnij pozwala bezproblemowo przechwytywać i udostępniać zrzuty ekranu, nagrania i inne materiały. Kontroler łatwo się łączy i przełącza między urządzeniami, takimi jak Xbox Series X, Xbox Series S, komputery z systemem Windows, Android i iOS.
Zgodność
Kontroler działa bezprzewodowo dzięki technologii Xbox Wireless i Bluetooth® na konsolach, komputerach z systemem Windows 10/11, telefonach i tabletach.
Dane techniczne
Łączność
Połączenie z konsolami Xbox ustanowisz za pomocą Xbox Wireless. Łącz się bezprzewodowo z komputerami z systemem Windows 10/11, tabletami, urządzeniami z systemem iOS i Android za pośrednictwem Bluetooth.
Zgodność z urządzeniami
Xbox Series X, Xbox Series S, Windows 10/11, Android i iOS.
Bateria
Bateria AA zapewnia do 40 godzin pracy.
Cena: 220zł Telefon: 797 52… E-mail: maksymilianr@…
Dzień dobry.
Do sprzedania kontroler w kolorze białym do konsol Xbox Series X/S, Xbox One, PC i urządzeń Apple. Jest kompatybilny z systemem Android. Jest to model 1914. Stan kontrolera jest JAK NOWY. Dlatego publikuję ogłoszenie w kategorii Nowe. Kontroler nie ma oryginalnego opakowania. Zdjęcia pokazują stan kontrolera. Na moim koncie znajdziesz również nowe kontrolery w kolorze czarnym z dwuletnią gwarancją oraz limitowane wersje w kolorze złotym w nienaruszonym opakowaniu. Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze w nowym 2024 roku, aby był lepszy niż poprzedni. Również dla Rodziny i Najbliższych + :)
Cena: 200zł Telefon: 797 52… E-mail: maksymilianr@…
Sprzedam głośnik JBL charge 5 jedynie 150 zł
Cena: 150zł Telefon: 721 44… E-mail: michal.sparta@…
Przyjmę za darmo każdy telewizor plazmowy może być cały jak i uszkodzony potłuczone matryce nie kompletne jak i cale z uszkodzoną elektronika masz coś zadzwoń odbiorę jak najszybciej
Cena: 1zł Ogłoszeniodawca: Prywatny Telefon: 726 57…
Sprzedam antenę pokojową do odbioru telewizji naziemnej dvbt2 20zl
Cena: 20zł Ogłoszeniodawca: Prywatny Telefon: 726 57…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.