Praca » Szukam pracy
Jestem studentką drugiego roku pielęgniarstwa. Posiadam prawo jazdy kat.B oraz aktualną książeczkę sanepidowską. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Mam doświadczenie w handlu i kontakcie z drugim człowiekiem. Interesuje mnie praca w godzinach popołudniowych oraz weekendy. Rozpatrzę każdą propozycję.
Praca » Szukam pracy
Zaopiekuję się osobą starszą. Posiadam wykształcenie i doświadczenie w tym kierunku.Jestem dyspozycyjna.
Ogłoszeniodawca: opieka Telefon: 792 40… E-mail: mdominiak002@…
Dzień dobry.
Chętnie podejmę się opieki nad dzieckiem. Od 8 lat zajmuję się opieką nad dziećmi w wieku od 4 miesięcy do 3 lat. Jestem zwolenniczką nauki przez zabawę oraz spędzania czasu z dzieckiem na dworze. Staram się wymyślać kreatywne zajęcia dostosowane do wieku dziecka. Szczególnie dbam o kształcenie zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci. Nie posiadam żadnych nałogów, jestem bardzo dyspozycyjna, lojalna i uczciwa. Powierzonym mi dzieckiem opiekuję się jak swoim własnym.
Ogłoszeniodawca: Doświadczona opiekunka Telefon: 600 22…
Praca » Szukam pracy
Wykonam prace remontowo wykończeniowe na terenie Płocka i okolic do 50 km. Szpachlowanie, malowanie, układanie płytek, kamień dekoracyjny, montaż drzwi i okien, układanie paneli podłogowych, sufity podwieszane i zabudowy z płyt gipsowych i wiele innych. Szybko i solidnie, potrzebujesz remontu to zadzwoń
Ogłoszeniodawca: krzysztof Telefon: 668 54… E-mail: krzysztofjaster@…
Praca » Szukam pracy
W administracji biurowej , księgowości, handlu
Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną i sumienną.
Entuzjastycznie podchodzę do powierzonych mi zadań i zawsze kończę projekty na czas.
Nie obawiam się pracy w stresujących warunkach, a łatwość nawiązywania kontaktów sprawia, że umiem porozumieć się nawet z najtrudniejszym interesantem.
Ponadto dzięki mojej umiejętności doskonałej organizacji czasu i miejsca pracy świetnie radzę sobie z dużymi ilościami dokumentów i zadań oraz presją czasu.
Mam wieloletnie doświadczenie na takim stanowisku.
Wykształcenie
2011-2014 –Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku – kierunek zarządzanie projektami.
2010-2011 – Szkoła Policealna AP Edukacja – technik bhp
Kursy i szkolenia
05.08.2012 – egzamin KNF upoważniający do wykonywania czynności agencyjnej na rzecz: AXA ŻYCIE TU S.A. , SKANDIA ŻYCIE TU S.A. , AEGON TU NA ŻYCIE S.A.
15.09.2010-15.06.2011 – Studium Prawa Europejskiego ,Al.Jerozolimskie 151 Warszawa.
– „Asystent zarządu”
26.08.2011 – Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie – egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik bhp.
05-06.07.2010 – Szkolenia Avehansen , Kraków- „ Umowy cywilno- prawne w obrocie gospodarczym”.
Jeśli są Państwo zainteresowani moją osobą, proszę o kontakt i możliwość osobistego przedstawienia swojej osoby na rozmowie kwalifikacyjnej.
Telefon: 780 17… E-mail: aol@…
Praca » Szukam pracy
Posiadam prawo jazdo kat B, C, kod 95, w trakcie prawo jazdy C+E. Szukam pracy jako kierowca, pracy dodatkowej, na zastepstwo na okres okolo 2 miesiecy. No chyba za dobre warunki i wspolpraca z firma, wtedy jestem zainteresowany praca na stale
Telefon: 511 43…
Praca » Szukam pracy
Pracowałem jako ulotkarz pilnowałem obiekt wykładałem towar pracowałem jako pracownik pomocniczy produkcji w Docror Etcer jako pracownik sezonowy Fructopland a oobecnie szukam pracy jako portier szatniarz listonosz recepcjonista praca na magazynie chala chłodnia churtownia itd
Kursy ochrona kurs profesjonalnego sprzątania angielski komputerowy w stopniu podstawowym
Ogłoszeniodawca: Rafał Telefon: 500 32… E-mail: rafal.czerminski@…
Praca » Szukam pracy
Poszukuję pracodawcy który zorganizuje staż w ramach PO WER 2014-2020 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla jednej osoby jako pracownik biurowy, recepcjonistka lub archiwsta. Mam 25 lat i silną motywację do trwałego zatrudnienia. Posiadam doświadczenie w handlu, obsłudze klienta. Prawo jazdy kat B, znajomość pakietu Office. Uczę się zaocznie.
48 latek szuka pracy jako kierowca kat B.C aktualne badania psychologiczne orzeczenie lekarskie karta kierowcy. Prawo jazdy od 30 lat praktyka w prowadzeniu pojazdów dostawczych i ciężarowych po całym kraju i na miejscu. Rozważę wszelkie oferty. Kontakt tel. 608489440. Płock i okolice do 30 kilometrów. Pozdrawiam.
Ogłoszeniodawca: emeryt 48 Telefon: 608 48… E-mail: robson1717@…
Praca » Szukam pracy
Szukam pracy, sprzątanie ,wykładanie towaru, roznoszenie ulotek,opieka nad osobą starszą.Mam 32 lata jestem osobą odpowiedzialną ,punktualną ,posiadam książeczkę sanepidu.Tel.507437534
Witam pilnie Podejmę się każdej pracy mężczyzna lat 39 sumienny bez nałogów, zawód wyuczony stolarz ogólny, zdobyte doświadczenie Cieśla Szalunkowy szalunki systemowe, Pomocnik Murarza, pracownik tartaczny, wszelkiego rodzaju prace Ogrodnicze, Karczowanie Terenu, Wyburzenia, Rozbiórki, Wykopy, Cięcie drzewa, Przeprowadzki, Prace Fizyczne oraz porządkowe pozdrawiam.
Ogłoszeniodawca: Roman Telefon: 511 67…
Praca » Szukam pracy
Mężczyzna 38 lat poszukuje pracy,doświadczenie;
produkcja,magazyn,warsztat ślusarski,prace związane
z ogrodem,renowacja stolarki budowlanej.
Interesują mnie również inne branże,na dlógi okres
oraz dorywczo.
Telefon: 690 02… E-mail: damian48@…
Praca » Szukam pracy
Kobieta 35 lat szuka pracy od poniedziałku do piątku ewentualnie sobota do południa . Wcześniej pracowałam fizycznie jestem po kursie komputerowym i kursie wizażu a obecnie kończę kurs stylizacji paznokci.
Telefon: 698 04…
Praca » Szukam pracy
Witam, mam 21 lat poszukuje pracy dodatkowej. Potrafię posługiwać się elektronarzędziami. Posiadam prawo jazdy kat. B, mam doświadczenie w gastronomi, wykończeniówce oraz jako kierowca. Potrafię posługiwać się takimi programami jak Excel, Word. Podstawowe zadania wykonam również w AutoCad oraz Revit.
Pozdrawiam
Praca » Szukam pracy
Podejmę się sprzątania biur, mieszkań, mycia okien. Istnieje możliwość wypisania faktury.
Ogłoszeniodawca: Ewelina Telefon: 513 46…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.