Praca » Szukam pracy
Prowadzisz firmę budowlaną i masz za dużo na głowie?
Nie masz czasu na częste wizytacje i nadzór nad pracownikami na budowie? A może zbyt duża ilość budów jak na 1 osobę? Oto jestem!
Co oferuję:
- prowadzenie/współprowadzenie inwestycji budowlanych
- praca w charakterze inżyniera budowy/projektu
- praca w charakterze inżyniera ds. jakości (nadzór inwestorski)
- sporządzanie dokumentacji powykonawczej
- kontakt z inwestorem/projektantem/GW/podwykonawcami
Więcej szczegółowych informacji o mojej skromnej osobie i moim doświadczeniu można uzyskać kontaktując się mailowo: dtbplock(małpa)gmail.com
Ogłoszeniodawca: dtbplock E-mail: dtbplock@…
Praca » Szukam pracy
Użyczę certyfikatu kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy. Cena 300 zł netto. Tel: 502153659
Cena: 300zł Ogłoszeniodawca: Daniel Telefon: 502 15… E-mail: dan76@…
Praca » Szukam pracy
Podejmę staz na okres 90 dni z firmie, urzędzie gdzie stosowany jest j. angielski w pracy
Ogłoszeniodawca: prywatny E-mail: lisica99@…
Podejmę pracę zawodową .Jestem mężczyzną w wieku 60 lat, odpowiedzialny , punktualny , nie karany . Mam wykształcenie wyższe techniczne , prawo jazdy kat A,B,C i T. Obecnie pracuję na stanowisku urzędniczym . Proszę o poważne propozycje.
Praca » Szukam pracy
Witam.chcę pomóc tacie w znalezieniu pracy.brakuje mu 2lat do wcześniejszej emerytury pilnie poszukuje pracy.jest bardzo pracowity i sumienny.pracowal w firmie Izotechnik ZBA itp jako monter.oferty proszę kierowac na nr tel:507392738.
Praca » Szukam pracy
Kobieta 33lata doświadczenie w handlu z aktualna książeczka sanepidu poszukuje pracy.
Proszę o poważne oferty pracy z terenu Płocka.
Ogłoszeniodawca: Praca E-mail: anetaniki@…
Dobry wieczór Pan / Pani
Jestem kanałem pana, właścicielem wielu firm i firm naftowych na całym świecie, w Europie, Azji i Afryce. Oferując pożyczki zwrotne osobom potrzebującym. Skorzystaj z mojej szybkiej pożyczki i wybierz swoich nowych partnerów, których planuję; Pożyczka osobista w wysokości od 5 000 do 10 000 000 EUR. Rewelacyjny kredyt na stopę procentową zaczynający się od 3% rocznie. Opóźnienie płatności: w ciągu pierwszych 3 miesięcy nic nie zwracasz. Wybór czasu trwania dostosowanego do twojego salda: możesz spłacić swój kredyt 12 do 300 miesięcy. Finansowanie projektu na 100% Nie zmieniaj banków. Dostajesz pieniądze szybko, w ciągu 48 godzin od momentu, kiedy Twoja Umowa o Pożyczki Szybkiej stała się ostateczna. Masz możliwość modulowania spłat zaciągniętej szybkiej pożyczki w całości lub w ciągu 6 miesięcy. W oczekiwaniu na pozytywną odpowiedź, proszę o wyrażenie zgody na wyrażenie mojego najwyższego poważania. Możesz skorzystać z ubezpieczenia na swój kredyt. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem WHATSAPP, aby uzyskać więcej informacji na temat wniosku o pożyczkę.
Oto numer telefonu naszego WhatsApp: +22997385825
Praca » Szukam pracy
26 latek, uczciwy, sumienny, szuka pracy jako kierowca kat b. Oferty proszę wysyłać na e-mail; szukampracy1993(małpa)o2.pl
Ogłoszeniodawca: Mariusz E-mail: szukampracy1993@…
Praca » Szukam pracy
Witam mam na imie Marzena 50 lat mieszkam w plocku i tu tez szukam pracy. Mam doswiadczenie przy sprzataniu mieszkan biur klatek itp. Prace moge podjac od zaraz.
Ogłoszeniodawca: Piotr Telefon: 514 54… E-mail: tuswo@…
Praca » Szukam pracy
Młoda i ambitna kobieta przyjmie pracę na stanowisku kasjerskim w Płocku. Posiadam książeczkę sanepidowską i doświadczenie na podobnym stanowisku. Rozważę każdą propozycję. Kontakt drogą e-mailową.
Praca » Szukam pracy
Młoda i ambitna kobieta przyjmie pracę biurową/administracyjną w Płocku. Mam ukończone studia wyższe licencjackie oraz zawodowe na kierunku technik administracji. Rozważę każdą propozycję. Kontakt drogą e-mailową.
Praca » Szukam pracy
Witam mam 50 lat mieszkam w plocku i tu tez szukam pracy. Mam doswiadczenie przy sprzataniu mieszkan biur klatek itp. Jestem gotowa od zaraz.
Ogłoszeniodawca: Piotr Telefon: 514 54… E-mail: tuswo@…
Praca » Szukam pracy
Witam, szukam pracy, mam 22lata silny i sprawny fizycznie, posiadam doświadczenie w pracach wykonczeniowych, pracowałem także jako kierowca oraz monter, posiadam badania psychologiczne na kierowce oraz wysokosciowe ,najbardziej interesuje mnie praca w Płocku na pełen etat
Ogłoszeniodawca: Tomasz Telefon: 512 24… E-mail: tomek96123@…
Praca » Szukam pracy
Witam, mam 18 lat i szukam pracy dodatkowej, na weekendy, święta lub popołudnia. Chętnie podejmę się każdego wyzwania, jestem otwarta na wszelkie propozycje pracy. Gram również na saksofonie i na pianinie w szkole muzycznej. Dobrze znam język angielski.
Ogłoszeniodawca: Maja E-mail: ls.skrzypaczka@…
Praca » Szukam pracy
Jestem saksofonistką, oferuję oprawę muzyczną do wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, restauracji, pogrzebów, ślubów, urodzin. Chętnie przyjmę oferty dołączenia do zespołów. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
Ogłoszeniodawca: Maja E-mail: ls.skrzypaczka@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.