Dzień dobry,
Poszukuję pracy na pełen etat z umową o pracę. Praca najlepiej od poniedziałku do piątku. Jestem osobą komunikatywną i odpowiedzialną za powierzone mi zadania. Mam doświadczenie w pracy administracyjnej jak i w pracy usługowo-handlowo-produkcyjnej. Nie straszna mi jest praca w grupie jak i praca samodzielna. Język angielski dobry komunikatywny. Dziękuję za pracę przez internet i Avon czy Oriflame. Pozdrawiam
Ogłoszeniodawca: Szukająca pracy E-mail: szukampracy_92@…
Praca » Szukam pracy
Dwie wykwalifikowane terapeutki poprowadzą zajęcia indywidualne (korepetycje, rewalidację, terapię pedagogiczną) z dziećmi w wieku przedszkolno-szkolnym na terenie Płocka, z możliwością dojazdu.
Oferujemy:
-wysoką jakość zajęć,
-profesjonalne podejście,
-ciekawe pomoce dydaktyczne,
-ciepłą i miłą atmosferę,
-zabawę przez naukę.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (573949943 , 572916541) po godzinie 16.00.
Ogłoszeniodawca: Sandra, Monika
Praca » Szukam pracy
Wykonuję wszelkie czynności związane z pielęgnacją
ogrodu,prace porządkowe,renowacja,malowanie
altan,ogrodzeń,pomieszczeń,prace konserwatorskie,
i wiele innych zajęć dorywczych.
Telefon: 518 59… E-mail: damian48@…
Praca » Szukam pracy
Kobieta 52 lata podejmie się opieki nad dziećmi i osobami starszymi, sprzątania biura od godz 16 i w soboty- w Płocku. Chętnie zaopiekuję się dzieckiem lub osobą starszą w czasie, gdy chcielibyście Państwo odpocząć, wyjść do kina, restauracji lub znajomych. Sprzątam bardzo dokładnie , nie palę, cena do uzgodnienia. Jestem osobą uczciwą i chciałabym dorobić do niskiego wynagrodzenia .
Telefon: 691 12… E-mail: Lenka35@…
Praca » Szukam pracy
Witam szukam pracy jako kasjer sprzedawca w sklepie spozywczym. Nie mam doświadczenia lecz mysle ze dam sobie rade na tym stanowisku. Mogę zacząć od zaraz. Interesuje mnie praca wyłącznie na umowę o pracę moze byc praca dwu zmianowa pomiędzy 8 a 22 . Pozdrawiam
Praca » Szukam pracy
Poszukuje pracy jako opiekunka osob starszych.Posiadam doswiadczenie gdyz od wielu lat zajmuje sie osobami starszymi.Jestem mila,cierpliwa i bez nalogow.Ilosc godzin oraz cena do uzgodnienia.
Ogłoszeniodawca: Prywatny Telefon: 508 51…
Praca » Szukam pracy
Poszukuję pracy w Płocku - sprzątanie mieszkań, domów, posesji, biur, mycie okien. Prace ogrodowe - pielenie, porządkowanie, sprzątanie.
Posiadam bardzo duże doświadczenie. Solidnie i niedrogo -
20 złotych za godzinę pracy. Zapraszam i pozdrawiam.
Ogłoszeniodawca: osoba prywatna Telefon: 726 61…
Praca » Szukam pracy
Mam 22 lata jestem zdrowy,bardzo dobrze zorganizowany i odpowiednia osobą którą chętnie podejmę się pracy fizycznej w każdej branży.
szybko się uczę i jestem reprezentacyjny.
Zainteresowanych proszę o kontakt
Ogłoszeniodawca: Łukasz Telefon: 531 99… E-mail: lnowakowski906.96@…
Praca » Szukam pracy
Mężczyzna lat 60-siąt z wykształceniem średnim technicznym poszukuje pracy w sektorze ogólnie pojętej administracji i utrzymania nieruchomości jak zarządca nieruchomości, administrator lub innych pokrewnych zawodach. Duże doświadczenie zawodowe 40 lat pracy ostatnie 30 lat w korporacji.
• matura
• prawo jazdy AB od 1976 + E od 1997
• dobra znajomość obsługi komputera (obsługa podstawowych pakietów oraz programów branżowych)
• liczne szkolenia branżowe i zawodowe
Przebieg mojej pracy zawodowej począwszy od stanowiska fizycznego poprzez zajmowane stanowiska kierownicze, oraz wielokrotnie zajmowane samodzielne stanowiska pracy pozwoliło mi na zebranie licznych doświadczeń. Mam doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi, jednym z moich atutów jest umiejętność pracy w zespole. Odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność, zorganizowanie, orientacja na wynik, umiejętność pracy w zespole oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych to wynik zebranych doświadczeń w korporacji. Natomiast prowadzenie działalności gospodarczej pozwoliło mi na dogłębne poznanie realiów nowych warunków ekonomicznych oraz gospodarowania własnymi środkami.
Ogłoszeniodawca: Karol E-mail: karol.owiewka@…
Praca » Szukam pracy
Trzy kobiety podejmą dodatkową pracę - sprzątanie biura itp.
Proszę o kontakt na e-maila.
Ogłoszeniodawca: Praca- szukam E-mail: patrycja216@…
Praca » Szukam pracy
Studentka poszukuje pracy od poniedziałku do piątku. Mile widziana branża kosmetyczna.
Praca » Szukam pracy
Studentka szuka pracy od zaraz. Doświadczenie:praca w pogotowiu enegetycznym i w markecie budowlanym.
Ogłoszeniodawca: Szukam pracy Telefon: 789 17…
Praca » Szukam pracy
Witam wykonam prace remontowe typu: szpachlowanie , malowanie , podwieszane sufity , zabudowy gk, panele podlogowe, poskladam meble, przykleje tapety posiadam 7 letnie doswiadczenie.
Cena: 1 234zł Ogłoszeniodawca: Prace remontowe Telefon: 502 78… E-mail: derkus1@…
Praca » Szukam pracy
Jestem zainteresowana pomocą w wypełnianiu dokumentów BHP, oczywiście po wcześniejszym przyuczeniu mnie. Mogę w umówionym czasie przyjeżdżać do firmy np. raz w tygodniu, w zależności od potrzeb i pracować.
Telefon: 516 53…
Podejmę się opieki nad dzieckiem lub osobą starszą. Od wielu lat zajmuję się opieką nad dziećmi w wieku 1-6 lat. Płock i okolice.
Ogłoszeniodawca: Joanna Telefon: 797 81…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.