Spawacz 141 lub 141/111 Plock lub Niemcy

Zatrudnimy wykwalifikowanych spawaczy w metodzie TIG 141 lub 141/111 do spawania rurociągów przemysłowych. Praca w Plocku na PKN Orlen lub na terenie Niemiec.
Do współpracy zapraszamy Kandydatów, którzy spełniają następujące wymagania:
• doświadczenie na stanowisku spawacza 141 (stal czarna lub biala) min 3 lat,
• uprawnienia spawalnicze: 141 (stal czarna lub biala),
• dyspozycyjność,
• umiejętność pracy w zespole,
• sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.
Zakres obowiązków:
• spawanie rurociągów przemysłowych na terenie Niemiec
• posługiwanie się sprzętem spawalniczym, narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami narzędziami pomiarowymi,
• praca z dokumentacją techniczną,
• praca wg wymagań jakości dotyczących spawania materiałów metalowych
Oferujemy:
• atrakcyjne zarobki
• możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• stabilne zatrudnienie
Telefon: 500 45… E-mail: biuro@…