Elektroautomatyk

Opublikowano 28.03.2023 13:56. Koniec publikacji 25.04.2023 13:56
Zadania:<br /> • Utrzymanie ruchu urządzeń w zakresie elektryki i automatyki,<br /> • prowadzenie działań prewencyjnych mających na celu zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej,<br /> • usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie zakładu,<br /> • udział w pracach remontowych oraz modernizacyjnych maszyn i urządzeń.<br /> Wymagania:<br /> • Wykształcenie średnie (elektryk, automatyk lub elektronik),<br /> • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,<br /> • uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu 1 KV,<br /> • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.<br /> Oferujemy: <br /> • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,<br /> • pracę na jedną zmianę,<br /> • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,<br /> • bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych, w tym prywatną opiekę medyczną LuxMed, ubezpieczenie na życie, bony-świąteczno-noworoczne, dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, kartę Multisport oraz premie.