Praca w sklepie amica

Opublikowano 12.11.2023 22:36. Ostatnia modyfikacja 03.03.2024 21:22
Nowo otwierany sklep Amica w Płocku poszukuje Doradców Klienta
Twój zakres obowiązków
obsługa klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu
aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych
dbanie o wygląd salonu i ekspozycję produktową
poszerzanie wiedzy i śledzenie nowinek ze świata technologii
Nasze wymagania
interesujesz się nowymi technologiami i chętnie poszerzasz swoją wiedzę w tym zakresie
jesteś zmotywowany i dynamiczny, a praca z ludźmi to Twój żywioł :)
masz doświadczenie sprzedażowe, jednak nie jest to konieczność - wszystkiego Cię nauczymy
To oferujemy
umowę o pracę na pełen etat
rozbudowany system premiowy i realny wpływ na wysokość zarobków
możliwość rozwoju zawodowego od Doradcy Klienta do Dyrektora Obszaru Sprzedaży
bogaty program wdrożeniowy i szkolenia – zadbamy o to, abyś stał się ekspertem
konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
pracę w świecie najnowszych technologii
możliwość skorzystania z benefitów, m.in. Multisport, LUX MED, Ubezpieczenie Grupowe
rabaty pracownicze
bibliotekę pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
firmowa biblioteka
program rekomendacji pracowników
inicjatywy dobroczynne
Na CV + List motywacyjny czekamy do 13.03.2024
Ogłoszeniodawca: sklep Amica E-mail: sklep.amica@…