Praca w sklepie

Dla lidera branży RTV/AGD/IT sklepu Brand poszukujemy:
Doradcy Klienta
Miejsce pracy; Płock
Dołącz do nas i zostań z nami !

Twój zakres obowiązków:
sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
dbanie o najwyższą jakość obsługi

Nasze oczekiwania:
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
umowę o pracę bez okresu próbnego
możliwość wypracowania premii
zniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketów
ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
prywatną opiekę medyczną
realną szansę na awans
pakiet szkoleń
dofinansowanie do karty MultiSport
pomoc i opiekę naszej fundacji Edit Brand czy wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Prześlij swoje CV!
Ogłoszeniodawca: Sklep Brand E-mail: sklep.brand@…