Kierownik robót - Ostrołęka

Jeśli masz doświadczenie, jako kierownik robót i jesteś gotowy do nowych wyzwań, to ta oferta pracy jest dla Ciebie. Oferujemy Ci pracę w Ostrołęce.
Aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:
Kierownik Robót
Miejsce pracy: Ostrołęka
Twój zakres obowiązków:
• nadzorowanie pracy podległych pracowników wykonujących roboty
• kontrola prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją projektową,
• raportowanie postępu robót,
• akceptowanie protokołów wykonywanych robót,
• współpraca z zamawiającym, podwykonawcami i działami w celu terminowego, jakościowego i efektywnego zrealizowania kontraktów.
Nasze wymagania:
• wykształcenie kierunkowe
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej czynne
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min. 3 lata
• umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office w tym MS Project, AutoCad,
To oferujemy:
• stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
• pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
• przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
• ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
CV prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro(małpa)mudbhp.pl
w temacie proszę wpisać: Kierownik robót - lokalizacja OSTROŁĘKA
Ogłoszeniodawca: MUD JK Telefon: 885 88… E-mail: biuro@…