Młodszy specjalista ds. administracji RAFPOL

Firma RAFPOL z branży rafineryjnej stoczniowej przemysłowej zatrudni od zaraz do pracy w biurze osobę na stanowisko:
Młodszy specjalista ds. administracji
Zadania:
• Wystawianie faktur sprzedażowych
• Wystawianie protokołów
• Tworzenie rejestru faktur kosztowych
• dodawanie ogłoszeń na stronach branżowych/ budowanie strony na Facebook, bierne uczestniczenie na grupach.
• Tworzenie bazy danych rekrutowanych pracowników
• korespondencja biurowa, prace biurowe
• tworzenie rejestru podpisanych przez firmę kontraktów / umów
Wymagania:
• przedsiębiorczość
• dobra organizacja pracy
• dyspozycyjność
• rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
• komunikatywność
• obsługa komputera – programu EXEL.
• kreatywność
Oferujemy:
• niezbędne do pracy narzędzia (laptop, telefon)
• miłą atmosferę pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
W przypadku dodatkowych pytań proszę dzwonić pod podany niżej nr telefonu:
Tel. 512 737 559 (Rafał)
E-mail. rekrutacja(małpa)gruparafpol.com
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RAFPOL zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
www.gruparafpol.com
Ogłoszeniodawca: RAFPOL E-mail: rekrutacja@…