Inżynier budowy

Firma PBO BUDROX Gostynin zatrudni Inżyniera Budowy
Opis stanowiska :
• Analiza dokumentacji projektowej
• Przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót
• Nadzór nad realizacją prowadzonych prac
• Udział w opracowaniu dokumentacji powykonawczej/odbiorowej.
Wymagania:
• Ukończone studia w zakresie budownictwa
• Znajomość MS OFFICE
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziane doświadczenie zawodowe
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• możliwość rozwoju i awansu.
Inne:
Możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień budowlanych.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kadry(małpa)budrox.eu
Ogłoszeniodawca: PBO BUDROX Gostynin Telefon: 242 35… E-mail: kadry@…