Dam pracę - spedytor

Opublikowano 28.02.2024 10:47. Ostatnia modyfikacja 28.02.2024 10:55
Everest Logistics Sp. z o o. - Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w branży TSL od 2002 r. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam Konsekwentnie rozwijać portfel naszych usług, który obejmuje transport cało pojazdowy i drobnicowy.
Do naszego Zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowisko :
Spedytora Międzynarodowego,
Stanowisko z możliwością przyuczenia.
Zakres obowiązków:
Organizowanie poszczególnych etapów usługi spedycyjno-przewozowej
Prowadzenie i kontrolowanie powierzonej floty,
Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi komórkami organizacyjnymi,
Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom,
Współpraca z Partnerami zewnętrznymi,
Realizacja założeń budżetowych i jakościowych,
Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej,
Obsługa giełd transportowych oraz firmowego systemu transportowego.
Oczekiwania:
Zainteresowania w zakresie logistyki i transportu,
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,
Umiejętność pracy w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu,
Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie,
Umiejętność efektywnej współpracy z innymi (wewnątrz i na zewnątrz firmy),
Znajomość topografii Europy.
To oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie funkcjonującej na rynku blisko 20 lat,
Szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń,
Indywidualnie określoną ścieżkę kariery,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Przyjazną atmosferę pracy,
Pensję podstawową + premię uznaniową adekwatną do osiąganych
wyników,
Niezbędne narzędzia pracy.
Jako Zespół EVEREST LOGISTICS Sp.z o o.
z wielką pasją stale tworzymy i doskonalimy innowacyjne rozwiązania w transporcie
i logistyce, które bezpośrednio przekładają się na sukcesy globalnego biznesu.
Jako firma o międzynarodowym zasięgu narzucamy wysokie standardy moralne i jakościowe poprzez które, tworzymy etyczne środowisko pracy i dobrą przyszłość.
Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń.
Jeśli chcesz zaaplikować wyślij CV za pomocą OLX.pl, skontaktujemy się jak najszybciej!
lub CV na maila działu kadr podanego na stronie internetowej.
24 382 11 00 wew 1
Facebook/everestlogisticsservices
Ogłoszeniodawca: Everest Logistics Sp.z o o E-mail: katarzyna.s@…