Księgowa / Księgowy

Opublikowano 06.03.2024 15:15. Ostatnia modyfikacja 06.03.2024 15:25
Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Adam Jeżak zatrudni do pracy na stanowisko Młodsza/y Księgowa/y.
Zakres obowiązków:
- Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Klientów;
- Przygotowywanie kalkulacji i deklaracji podatkowych (CIT, VAT), w tym na podstawie ksiąg rachunkowych prowadzonych przez Klienta;
- Przygotowywanie raportów księgowych i sprawozdań finansowych;
- Zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych.
Nasze wymagania:
- Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1 lub A2 i dyspozycyjność w zakresie ukończenia kursu podnoszącego kwalifikacje językowe);
- Umiejętność obsługi pakietu MS Office (głównie Excel);
- Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz analitycznego myślenia;
- Sumienność oraz systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szerokie możliwości rozwoju;
- Elastyczny czas pracy, możliwość zatrudnienia na część etatu;
- Możliwość współpracy z międzynarodowymi klientami;
- Możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych (doradca podatkowy, kursy w SKwP), finansowanie kursów z języka angielskiego;
- Dofinansowanie kart Multisport i MultiLife.
Ogłoszeniodawca: Kancelaria Rachunkowo-Podatkow E-mail: rekrutacja@…