Pracownik remontowo-budowlany / Pomocnik majstra budowlanego

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY / POMOCNIK MAJSTRA BUDOWLANEGO
Praca na podstawie umowy o pracę.
Praca w Płocku (+ delegacje około 20-30% czasu pracy).
Zadania:
- Wykonywanie prac ogólnobudowlanych oraz prac wykończeniowych.
- Montaż drobnych elementów konstrukcyjnych,
- Wykonywanie prostych zadań produkcyjnych na hali produkcyjnej oraz w terenie (na budowach),
- Praca pod nadzorem majstra / brygadzisty.
Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe.
- Chęć do pracy oraz nauki zawodowej.
- Znajomość podstawowych technik budowlanych, narzędzi i elektronarzędzi.
- Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.
- Umiejętność stosowania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Oferujemy:
- Praca na podstawie umowy o pracę.
- Stawki ustalane indywidualnie adekwatnie do posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz posiadanych uprawnień .
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 / 17:00.
- Podczas delegacji gwarantujemy zakwaterowanie w dobrym standardzie oraz pełne wyżywienie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV na adres e-mail.
W temacie emaila prosimy wpisywać: Rekrutacja – Pracownik remontowo-budowlany / Pomocnik majstra budowlanego.
Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Ogłoszeniodawca: Techcom Serwis Sp. z o.o. Telefon: 608 00… E-mail: info@…