Monter elementów konstrukcji lekkich

Firma z branży technicznej poszukuje pracownika na stanowisko:
Praca na podstawie umowy o pracę.
Praca: Płock + delegacje (30% czasu pracy).
Zadania:
- demontaż i montaż (głównie poprzez skręcanie) drobnych elementów konstrukcyjnych,
- wykonywanie prostych zadań produkcyjnych na hali produkcyjnej, w warsztacie oraz w miejscu montażu,
- praca pod nadzorem brygadzisty.
Wymagania:
- Wykształcenie: zawodowe lub technikum.
- Chęć do pracy oraz nauki zawodowej.
- Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.
- Obsługa elektronarzędzi.
- Mile widziana znajomość rysunku technicznego.
Oferujemy:
- Praca na podstawie umowy o pracę.
- Stawki ustalane indywidualnie adekwatnie od posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz posiadanych uprawnień.
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 16/17.
- Podczas delegacji gwarantujemy zakwaterowanie w dobrym standardzie oraz pełne wyżywienie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV na adres e-mail.
W temacie emaila prosimy wpisywać: Rekrutacja – Monter elementów konstrukcji lekkich.
Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Ogłoszeniodawca: Techcom Serwis Sp. z o.o. Telefon: 608 00… E-mail: info@…