Kierowca autobusu kat. D - praca na miejscu - od zaraz

Poszukujemy kilku kierowców na stanowisko kierowca autobusu:
Wynagrodzenie : 6500 - 8500 zł brutto.
Twój zakres obowiązków:
-Jazda autobusem na miejscu (w promieniu 20km) - Praca w godzinach 5-7 oraz 16-18 lub 17-19. Możliwość dorobienia dodatkowych kursów.
-Praca od poniedziałku do piątku/sobota.
-Dbanie o powierzone mienie (autobus)
Nasze wymagania:
-Prawo jazdy kat. D
-Świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz osób (kod 95)
-Karta kierowcy - mile widziana
-Doświadczenie na stanowisku kierowcy autobusu - mile widziane
-Systematyczność
-Sumienność
-Dyspozycyjność
To oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od dyspozycyjności
-Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres
-Umowę o pracę na pełen etat/część etatu lub umowę zlecenie
Siedziba firmy w Płocku.
Zapraszamy do współpracy!
Kontakt telefoniczny: 607611701
Ogłoszeniodawca: ADSAJ-TRANS Telefon: 607 61… E-mail: biuro@…