Zatrudnimy pracownika na stanowisko Operator Maszyn Numerycznych-Frezer

Firma Neo-Tec Sp. z o.o. z siedzibą na terenie P.P.P.-T zajmująca się inżynierią specjalistyczną w zakresie maszyn krytycznych dla przemysłu chemicznego, rafineryjnego i energetycznego zatrudni osobę na stanowisko:
OPERATOR MASZYN NUMERYCZNYCH FREZER
WYMAGANIA
wykształcenie techniczne
znajomość czytania dokumentacji i rysunków technicznych
znajomość obsługi frezarek CNC z systemami HAAS, Heidenhain
umiejętność współpracy w zespole
prawo jazdy kat. B
mile widziana znajomość języka angielskiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
wykonywanie obróbki zgodnie z dokumentacją techniczną
obsługa i konserwacja frezarek sterowanych numerycznie CNC
kontrola wymiarowa produktów gotowych
wykonywanie prac ślusarskich
odpowiedzialność za proces produkcyjny obrabianych detali
OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
korzystne warunki płacowe
uczestnictwo w dużych nowatorskich projektach
osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres j.lewandowska(małpa)neo-tec.pl
informujemy iż skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz, 926 ze zm.)"
Ogłoszeniodawca: Neo-Tec Sp. z o.o. E-mail: j.lewandowska@…