Oferta pracy - Magazynier

Polimex Operator Sp. z o. o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, zajmująca się wynajmem i dzierżawą sprzętu budowlanego z obsługą operatorską, a także elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i urządzeń transportu bliskiego.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko :
MAGAZYNIER
Twój zakres obowiązków:
-przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakościową i ilościową,
-odpowiedzialność za fizyczny rozładunek i załadunek materiału z dostaw i wydań,
-fizyczne rozmieszczanie materiału we wskazanych miejscach składowania,
-przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji,
-dbanie o porządek w magazynie i jego najbliższym otoczeniu,
-dbałość o dokumenty magazynowe, wwozowe/wywozowe na terenie zakładu przemysłowego,
-kompletowanie zamówień, przygotowanie towaru do transportu,
-zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych materiałów,
-przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ.
Nasze wymagania:
-uprawnienia na wózek widłowy 3,5t i / lub wózek teleskopowy 5t,
-wykształcenie min. średnie,
-doświadczenie w pracy w magazynie / magazynie elementów rusztowań,
-doświadczenie w zakresie rozładunków i załadunków materiałów,
i urządzeń (o znacznej wartości),
-dobra kondycja fizyczna,
-dostępność w godzinach nadliczbowych również w weekendy,
-umiejętność pracy w zespole,
-skrupulatność, dokładność i sumienność.
To oferujemy:
-stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
-przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
-ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
-pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).
Ogłoszeniodawca: Polimex Operator Telefon: 506 28… E-mail: rekrutacja@…