Zatrudnimy pracownika na stanowisko-Technolog

Firma Neo-Tec Sp. z o.o. z siedzibą na terenie P.P.P.-T zajmująca się inżynierią specjalistyczną w zakresie maszyn krytycznych dla przemysłu chemicznego, rafineryjnego i energetycznego zatrudni osobę na stanowisko:
TECHNOLOG
WYMAGANIA
Chęć do pracy
Wykształcenie techniczne
Znajomość czytania dokumentacji i rysunków technicznych
Umiejętność współpracy w zespole i samodzielność
Życzliwość, szybkość i chęć do uczenia się, dokładność
Odpowiedzialność, sumienność
Zaangażowanie w wykonywaną pracę
DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ
Język obcy (angielski, niemiecki, bliskowschodni lub inny)
Prawo jazdy kat. B mile widziane
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Programowanie maszyn CNC z systemami HAAS, Heidenhain
programowanie maszyn CNC z systemami FANUC, SIEMENS
Opracowywanie kart technologicznych
Wykonywanie obróbki zgodnie z dokumentacją techniczną
Obsługa frezarek sterowanych numerycznie CNC
Utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych produktów
Kontrola wymiarowa produktów gotowych
Odpowiedzialność za proces produkcyjny obrabianych detali
OFERUJEMY
Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
Pracę z doświadczonym zespołem technologów oferującym wsparcie w poszerzaniu umiejętności
Dostęp do nowoczesnych metod pracy
Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja(małpa)neo-tec.pl
informujemy iż skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz, 926 ze zm.)"
Ogłoszeniodawca: Neo-Tec Sp.z o.o Telefon: 243 86… E-mail: j.lewandowska@…