Praca dla elektromontera

Opublikowano 12.04.2024 11:19. Ostatnia modyfikacja 12.04.2024 11:21
Zatrudnimy elektromonterów– rejon Mazowiecki (Płock)
Zakres obowiązków:
• Prace elektroinstalacyjne w obiektach przemysłowych (kablowanie, montaż tras kablowych, montaż stojaków i aparatury kontrolno pomiarowej)
• Podłączanie maszyn
• Montaż szaf sterowniczych oraz rozdzielni elektrycznych
• Dyspozycyjność do wyjazdów w delegacje służbowe krajowe i zagraniczne
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Podstawowa Umiejętność czytania schematów elektrycznych/list kablowych
• Świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub wyższe mile widziane (w przypadku braku kierujemy na odpowiednie szkolenie)
• Samodzielność i sprawność w działaniu
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
• Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, zlecenie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Pracę w godzinach nadliczbowych płatna zgodnie z Kodeksem Pracy
Ogłoszeniodawca: MG STEEL ELECTRO SP. Z O.O E-mail: sekretariat@…