Magazynier

Opublikowano 18.04.2024 08:43. Ostatnia modyfikacja 18.04.2024 08:44
OPIS
Firma FOL-MECH Sp. z o.o. to prężnie działająca firma na rynku produkcji folii przemysłowych, obecnie dzięki ciągłemu rozwojowi oraz rozszerzeniu parku maszyn poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier.
Czego potrzebujemy:
• Gotowości pracy w trybie zmianowym
• Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
• Umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra organizacja pracy
Nasze wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe
• Doświadczenie w pracy na stanowisku: magazyniera
• Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
• Prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków:
• przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki-zgodnie z zamówieniem klientów
• pakowanie przesyłek
• utrzymanie porządku na magazynie
• udział w inwentaryzacjach
• przyjmowanie dostaw
• wydawanie towarów
• proste prace magazynowe
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę – pełen etat.
• Atrakcyjne warunki płacowe: 6000,00 zł – 7000,00 zł
• Jasny system premiowy
• Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
• Pomocny i zgrany zespół
• Siedziba firmy 15 min od Płocka
Ogłoszeniodawca: Fol-Mech Juryszewo Telefon: 570 71… E-mail: monikalinowska@…