Praca za granicą-Elektryk / Elektromonter W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:
Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych na nowo budowanych liniach produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami, w tym.:
-montaż tras kablowych i okablowania,
-montaż napędów i szaf sterowniczych,
-montaż maszyn, urządzeń, rozdzielnic, silników,
-uruchamianie nowych maszyn i urządzeń,
-testowanie różnych elementów elektrycznych,
Nasze wymagania
posiadanie uprawnień SEP,
doświadczenie na stanowisku związanym z elektryką lub elektromontażem
(min. 1 rok),
wykształcenia kierunkowego lub technicznego (w przypadku braku doświadczenia zawodowego),
umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
zdolność pracy na wysokości,
samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
gotowości do pracy w różnych państwach europejskich,
prawo jazdy, paszport,
Mile widziane
uprawnienia SCC, VCA, UDT: wózki, podnośniki, suwnice,
znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
To oferujemy
umowę o pracę
(okresy: 3 miesiące – 3 lata – czas nieokreślony),
gwarancję pracy w systemie 6/1 (wyjazd 6 tygodni, przerwa 1 tydzień)
atrakcyjne wynagrodzenie,
szkolenia wdrożeniowe i zawodowe,
bezpłatne zakwaterowanie,
dojazd na miejsce wykonywania pracy z oddziału w Lubinie,
wysokiej klasy pakiet narzędzi i odzieży roboczej i ochronnej,
benefity pozapłacowe (karta Medicover Sport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),
premie za polecenia pracowników,
dostęp do mobilnych kursów językowych dla Ciebie i Twojej rodziny.
Ogłoszeniodawca: W&K Industriemontage Sp. z o.o Telefon: 530 87… E-mail: s.pajda@…