Praca w sklepie sportowym

Już dziś szukamy kolejnych pasjonatów sportu, którzy chętnie będą dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.
Nowo otwierany sklep Umbro w Płocku poszukuje sprzedawców x 4
Oferujemy:
umowę o pracę na na pełen etat),
elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
premię miesięczną, kwartalną oraz sharing (czyli coroczne dzielenie zyskiem wypracowanym przez firmę),
prywatną opiekę medyczną,
możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
szereg szkoleń ułatwiających wdrożenie się do pracy,
wspólne uprawianie sportu i treningi,
wyjątkową, sportową atmosferę pracy.
Twój zakres obowiązków:
dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,
podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności,
priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi,
dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,
rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.
Jeżeli zatem:
Jazda rowerem, ta profesjonalna i amatorska jest Twoją pasją, którą lubisz się dzielić z innymi,
znasz podstawowe części rowerowe
cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy,
lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz pracować blisko Klientów,
jesteś osobą energiczną i odpowiedzialną,
chcesz zdobyć lub wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie,
interesuje Ciebie rozwój w kierunku Managera Zespołu lub Lidera Sklepu – mile widziane,
… to czekamy właśnie na Ciebie!
Zgłoszenia CV przyjmujemy do 12.05. br.
Ogłoszeniodawca: sklep Umbro E-mail: sklep.umbro.plock@…