Stanowisko: Samodzielny księgowy w księgowości uproszczonej (PKPiR, ryczałt)

Poszukujemy osoby na stanowisko: Samodzielny księgowy w księgowości uproszczonej (PKPiR, ryczałt)
Twój zakres obowiązków:
• Obsługa księgowa i podatkowa klientów firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Sporządzanie deklaracji/zeznań podatkowych (PIT, VAT) oraz innych np. sprawozdań do GUS
Nasze wymagania:
• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości uproszczonej
• Wykształcenie średnie lub wyższe
• Praktycznej znajomości przepisów podatkowych
• Dobrej organizacji pracy i dużej samodzielności w wykonywaniu zadań
• Poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
• Chęć podejmowania wyzwań i nauki
• Zaangażowania i bardzo pozytywnego nastawienia do życia
• Bycie na tak, bo przecież tak jest łatwiej
Mile widziane:
• Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym
• Znajomość programów firmy Insert: Rachmistrz GT i Rachmistrz NEXO
Oferujemy:
• Bardzo zgrany zespół
• Wspaniałą atmosferę
• Bycie sobą
• Zwracanie się do siebie na TY
• Szkolenia zarówno podatkowe jak i rozwoju osobistego
• Pomoc w rozwiązywaniu zagadnień podatkowych
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów, aby udoskonalić pracę w zespole
• Dowolność wyjść
• Karnet na dowolny sport np. siłownia, ćwiczenia, taniec, yoga, pilates, itp.
• Obchodzimy obiadem firmowym urodziny każdego członka zespołu oraz każde ważne wydarzenie Biura np. rocznica Biura, czy dzień księgowego (w końcu to nasze święto)
O nas
Cześć
Jesteśmy biurem rachunkowym działającym już od ponad 13 lat.
Wiemy, że praca w księgowości jest trudnym i pełnym wyzwań zawodem, więc staramy się uprzyjemnić inne obszary wykonywania tej pracy - dlatego atmosfera jest dla nas bardzo ważna. Praca to miejsce, w którym spędzamy znaczną część swojego życia.
Czym się wyróżniamy i dlaczego warto do nas aplikować?
Dajemy naszym pracownikom ogromną możliwość rozwoju zawodowego. Najważniejsze to być na tak!
Uwielbiamy wszelkie innowacje!
Pracujemy na dwóch lub trzech monitorach, a papier przechodzi do lamusa.
Jesteśmy wyjątkowymi ludźmi tworzącymi wyjątkowy zespół Biura Rachunkowego jak również nasi klienci są wyjątkowi.
Jeżeli to ogłoszenie sprawiło, że chciałabyś/chciałbyś pracować w takim miejscu to aplikuj na adres: sekretariat(małpa)lesiuk.com.pl
Cena: 5 200zł Ogłoszeniodawca: BIURO RACHUNKOWE JUSTYNALESIUK Telefon: 600 25… E-mail: sekretariat@…