Asystent/Asystentka w biurze techniczno-handlowym

Praca na podstawie umowy o pracę.
Miejsce pracy: Płock.
Zadania główne:
- wsparcie pracowników zespołu w zakresie zadań handlowych oraz technicznych (obsługa przemysłu),
- przegląd terminowości i jakości realizowanych zadań,
- wsparcie w koordynacji zadań produkcyjnych na hali produkcyjnej oraz w terenie (podczas montaży),
- wsparcie w zakresie opracowywania i nadzorowania harmonogramów zadań,
- współpraca z pracownikami zespołu biurowego oraz klientami/użytkownikami, podwykonawcami, projektantami,
- udział w spotkaniach i ustaleniach firmowych,
- raportowanie przełożonym o postępach w realizacji,
- odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań.
Zadania dodatkowe:
- pomoc w sporządzaniu list zakupowych dla realizowanych zadań (wg danych firm),
- pozyskiwanie oraz analiza ofert od dostawców (wg listy firmy),
- wysyłanie zleceń na usługi oraz dostawy (wg poleceń przełożonych),
- kontrola terminowości oraz jakości wykonania zlecanych usług i dostaw,
- przygotowywanie raportów, zestawień i analiz,
- pomoc w tworzeniu prostych dokumentacji technicznych dla bieżących zadań realizowanych przez firmę,
- analiza danych oraz wsparcie w przygotowywaniu wycen z kosztami dla zadań.
Wymagania:
- doświadczenie w pracy w handlu lub w pracy biurowej (preferowane w branży technicznej lub „przemysłowej”),
- wykształcenie min. średnie,
- samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
- umiejętność pracy pod presją zadań terminowych,
- mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
- praca: na podstawie umowy o pracę.
- stawki ustalane indywidualnie adekwatnie do posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz dodatkowych posiadanych uprawnień (3500,00 – 5500,00 netto)
- premie powiązane z wykonywanymi zadaniami,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV na adres rekrutacja(małpa)techcomserwis.pl
W temacie emaila prosimy wpisywać:
Rekrutacja na stanowisko: asystent/asystentka w biurze techniczno-handlowym.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.
Ogłoszeniodawca: Techcom Serwis Sp. z o.o. E-mail: rekrutacja@…