Pracownik biurowy

Firma SELECTA SEVEN – agencja pracy tymczasowej działająca na terenie budowy Orlen Olefins III, poszukuje kandydata/tki na stanowisko : pracownik biurowy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia (głównie obcokrajowcy)
- zajmowanie się korespondencją
- przygotowywanie dokumentów do karty pobytu
- obsługa urządzeń biurowych
- kontakt telefoniczny z pracownikami
- zgłaszanie nowych pracowników na szkolenie BHP na terenie budowy
- kompletacja dokumentów oraz przekazywanie do głównego biura
- przygotowywanie wynagrodzeń gotówkowych
WYMAGANIA :
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
- dobra znajomość pakietu MS OFFICE
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz utrzymywanie pozytywnej relacji z pracownikami
- szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
- dokładność sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- mile widziane doświadczenie w dziale kadr i w obsłudze obcokrajowców
OFERUJEMY :
- pracę w miłym i zgranym zespole
- umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku
- możliwość rozwoju osobistego
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
Ogłoszeniodawca: SELECTA SEVEN Telefon: 511 19… E-mail: hr@…