Specjalista do spraw marketingu i reklamy w social mediach

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń, oferującą nowoczesne rozwiązania takie jak kamery CCTV, alarmy, systemy kontroli dostępu i smart home.
Poszukujemy kreatywnego i zaangażowanego Specjalisty Social Media i reklamy, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w promowaniu naszej oferty w Internecie.
Główne Obowiązki:
Tworzenie i publikowanie atrakcyjnych treści na różnych platformach social media (np. Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube).
Opracowywanie i realizacja strategii content marketingowej skierowanej na zwiększenie świadomości marki i promowanie naszych produktów.
Przygotowywanie i publikowanie postów, filmów oraz materiałów typu unboxing, demonstrujących korzyści i funkcjonalności naszych produktów.
Ścisła współpraca z zespołem marketingowym w celu tworzenia spójnych i angażujących kampanii marketingowych.
Monitorowanie i analizowanie efektywności publikowanych treści oraz dostosowywanie strategii w oparciu o uzyskane dane.
Utrzymywanie bieżącej wiedzy o trendach w branży social media i zabezpieczeń elektronicznych.
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w branży technologicznej lub związanej z elektroniką będzie mile widziane Znajomość narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi i analizy danych.
Umiejętność tworzenia kreatywnych i angażujących treści.
Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
Jak Aplikować:
Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z odnośnikami do wcześniej przygotowywanych postów, rolek, shortów i/lub obsługiwanych kanałów social media. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko Specjalisty Social Media”.
Ogłoszeniodawca: Genway E-mail: praca@…