Zaloguj się, żeby dodać do ulubionych

Jasne 3-pokojowe mieszkanie 60,79 m² | I piętro | ul. Jachowicza

Opublikowano 09.08.2026 09:19. Ostatnia modyfikacja 09.08.2026 09:20
Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,79 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Jachowicza w Płocku.
Mieszkanie łączy funkcjonalny, dwustronny układ z lokalizacją zapewniającą wygodny dostęp do najważniejszych punktów miasta. Dzięki ekspozycji okien na wschód i zachód wnętrza są dobrze doświetlone przez cały dzień.
Budynek został oddany do użytkowania w 1990 roku i przeszedł termomodernizację. Do mieszkań prowadzi szeroka klatka schodowa, a przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Mieszkanie jest utrzymane w dobrym stanie, posiada Świadectwo Charakterystyki Energetycznej, ogrzewanie z sieci miejskiej oraz dostęp do światłowodu.
Do mieszkania przynależą balkon oraz piwnica.
Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z miejsca postojowego w garażu podziemnym znajdującym się w sąsiednim budynku tej samej spółdzielni mieszkaniowej na podstawie umowy najmu.
Lokalizacja
Jednym z największych atutów mieszkania jest jego położenie. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, obiekty sportowe i tereny rekreacyjne. Spacer na Stare Miasto zajmuje około 10–12 minut.
Cena: 525 000zł Telefon: 500 45…