Towarzyskie » Pozostałe
Na Mile spotkanie w trakcie ktorego rozgrzeje swoje usta i twego czystego grzybka
Zapraszam panowie......, tylko panow dla ktorych higiena to nie czarna magia :))
Ogłoszeniodawca: Women 21 E-mail: mamdzis21@…
Towarzyskie » Pozostałe
I zdecydowanej - on teraz wyliżę cipuszkę do "białej kości" chętnie dziś, chętnie teraz 100% satysfakcji i dyskrecji w aucie lub u Ciebie.
Ogłoszeniodawca: Maciek E-mail: 133maciek@…
Towarzyskie » Pozostałe
Hejka, fajna czarnulka 23lata z własnym lokum spotka się w piątek (tylko piątek) że zdecydowanym Panem na lodzika bez gumki do końca (tylko lodzik) , 69.
Oczekuje za tą przyjemność gratyfikacji 100pln płatne przed. W odpowiedzi proszę napisać swój wiek skąd jesteś oraz godzina spotkania. Konkretnie i na temat. Bez zbędnego pisania. Możliwa wymiana foto, jak najpierw dostanę twoje. Dyskrecja !
Cena: 100zł Ogłoszeniodawca: Klaudia 23 E-mail: klaudia.borekplock@…
Towarzyskie » Matrymonialne
Kto rozciąganie mi cip... jakimiś dużymi przeiotami
Towarzyskie » Pozostałe
Zasponsoruję lekko kobietę z Płocka lub okolic z własnym lokum w wieku 23 - 47 lat w zamian za dyskretne spotkanie, bez zboczeń, możliwy dłuższy układ. Warunek sympatyczna i nie otyła. Profesjonalistkom dziękuje. Ja kulturalny, zadbany, dyskretny 37 lat.
Towarzyskie » Pozostałe
Spotkam się na oral za 70 zł w obecności mojego męża ja 34 lata duży biust 5 przy kości z okolic Płocka bez lokum średniego wyglądu i bez zdjęć
Cena: 70zł Ogłoszeniodawca: oral 70 zl E-mail: paulina.nowak201@…
Towarzyskie » Pozostałe
Starożreby, Drobin, okolice poszukuję chętnej wagarowiczki na miłą wycieczkę w plener. Ja miły, konkretny, dojrzały. Gwarantuję sponsoring i dyskrecję.
Towarzyskie » Pozostałe
Kulturalny zadbany wolny bez nałogu Pan w dojrzałym wieku Pozna Panią dojrzałą wiekiem 50+/60+ miłą czułą delikatną zadbaną DOMATORKĘ czującą się czasem SAMOTNIE w DOMOWYM ZACISZU a lubiącą czułosc delikatny dotyk pocałunek i kogoś MILUTKIEGO obok to PROSZĘ napisz porozmawiaj moze razem PRAGNIEMY tego co MILUTKIE ??? Tylko Płock i Okolice
Ogłoszeniodawca: Milutki Pan E-mail: niagaraman52@…
Towarzyskie » Pozostałe
... zadbanej i realnej Pani on chętnie dziś może być teraz - 100% dyskrecji chętnie dłuższa znajomość, u Ciebie lub auto i w plener napisz co lubisz jakie masz oczekiwania.
Ogłoszeniodawca: Karol E-mail: karol.owiewka@…
Towarzyskie » Pozostałe
Wejdę w dyskretny układ z jedną zdecydowaną i konkretną kobietą. Sposnoruję.
Towarzyskie » Pozostałe
Hej.moze znajdzie się tu jedna kobieta ,która tak jak ja szuka spontanicznej znajomosci z fajnym 37latkiem ja oczywiście zadbany,wysportowany
Towarzyskie » Pozostałe
Dojrzała blondynka zaprasza dziś do siebie pana lubiącego dojrzałe ,niedepilowane ,futerkowe muszelki na lizanie dziurek i palcóweczkę.Masz zwinny języczek i lubisz nim gmerać to czekam
Ogłoszeniodawca: Maryla E-mail: Marylajak5@…
Towarzyskie » Pozostałe
I zdecydowanej pani podaruję niebieski papierek z wizerunkiem Kazimierza III Wielkiego. Zrobię to 100% dyskretnie.
Ogłoszeniodawca: Maciek E-mail: 133maciek@…
Towarzyskie » Pozostałe
Szczupła szatynka spotka się na seks klasyczny i oralny za odpowiednią gratyfikacje u Ciebie w aucie
Ogłoszenie prywatne
Towarzyskie » Pozostałe
Szukam kobiety która przede wszystkim wie czego potrzebuje i oczekuje,szanuje się w życiu,ale zna życie,zna smak braku potrzeb,smak samotności,lubiącej pobawić się w nieposzanowanie,czerpać przyjemność z zakazanego owocu,która otworzy się na budowanie ciekawej relacji,która nie boi się żyć,mieć szalone pomysły i być sobą.Wiek nie jest dla mnie wyznacznikiem dojrzałości.Wygląd stawiam na drugim miejscu,na pierwszym jest rozmowa,intelekt,zrozumienie,obycie.Jestem mężczyzną w średnim wieku,czuły wrażliwy a jednocześnie trochę szalony i wyuzdany,nie mający problemu z przemianą myśli na literki.Poczuciem humoru rozbawię,słowem podtrzymam na duchu,zrelaksuję że będzie Ci dobrze a niemoralność sprawi że może zatęsknisz.Mam wielkie życzenie zaryzykować pobudzić atomowe iskierki do życia by się chciało i oczekiwało następnego kontaktu.Dobre porozumienie,otwartość,zbliżony temperament są dla mnie ważne.Są tylko dwa stany podjęcia decyzji.Chcę albo nie chcę,jeśli Nie Wiem to znaczy że się nie chce.Zadecyduj.Pozdrawiam czytające panie jak również te tylko ciekawe.

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.