Hej, od pewnego czasu przeglądam te ogłoszenia i szczerze powiem, że 90% ogłoszeń to faceci, a reszta to stałe bywalczynie. Czy jest oprócz tej strony jakaś strona, gdzie poznam bardzo dyskretną koleżankę? Mam 25 lat, szczupły, wyglądem raczej nie strasze, bo od kilku lat jestem w związku, w którym zaczeło wiać chłodem, stąd ogłoszenie. Jeśli macie sprawdzone strony lub jakimś trafem przeczyta to ogłoszenie fajna, młoda i szczuplutka dziewczyna proszę o kontakt. Może znajdziemy wspólny język.
Szczupły, zadbany i pachnący, młody chłopak wyliżę dziś szczuplutką i młodą dziewczynę. Konkretnie. Zapraszam :)
Towarzyskie
Dojrzały zadbany facet po 40tce wymasuje wypiesci wylize samotną spragniona dojrzałą kobietę z Płocka i okolic na dłużej na stałe mogę zasponsorowac
Szukam kolezanki do dyskretnej znajomości..mogę Ci pomóc finansowo ;)
Towarzyskie
Witam spotkam się z Panem na oral w aucie oczekuje grafikami ja 34 lat więcej na e mail
Ogłoszeniodawca: Czarnula E-mail: namietna3@…
Poznam kobietę w podanym przedziale wiekowym do przyjacielskiej znajomości,opartej nie tylko na łóżku i nie koniecznie od razu. Może też szukasz bratniej duszy, kogoś na kogo ramieniu oprzesz swoją głowę, kogoś z kim spędzisz miło czas i będziesz czekać na następne spotkanie. Jestem miłym,kulturalnym facetem, w wieku 35 lat. "Samotnym", szukam przyjacielskiej relacji, z normalną,miłą i fajną osobą. jeżeli jesteś zainteresowana taką znajomością, napisz proszę kilka zdań o Sobie i tym czego szukasz,jak to widzisz. Może To Siebie szukamy...Ps Nie ograniczam się do samego Płocka.
Towarzyskie
Spotkam sie dzis wieczorkiem z milym,kulturalnym I zadbanym panem po 30-tce.oczekuje konkretnych I realnych odpowiadzi I wsparcia finans.ja 33 l zgrabna szatynka.
Ogłoszeniodawca: ja E-mail: natika3@…
Poznam Panią która ma ochote chce się zrelaksować odprężyć
masaż wszystkiego, wszystko dla pani
Wszystko dla przyjemności. dla zdrowia
..Gwarantuje pelne zadowolenie dyskrecje higienę Poważne oferty od Pani
Towarzyskie
Sympatyczna okularnica spotka się na seks klasyczny i oralny u siebie za odpowiednią gratyfikacje
Ogłoszenie prywatne
Nie wysyłam zdjęć
Witam wszystkie Panie. Chciałbym tą drogą poznać szczupłą i ciekawą koleżankę do dyskretnego układu/romansu, możemy to nazwać jak chcesz. Jestem młodym chłopakiem, ale od kilku lat w związku, w którym zaczęło wiać chłodem. Jeśli jesteś w związku, małżeństwie lub samotna i zainteresowała Cię moja treść napisz, może się dogadamy. Twój stan cywilny mnie nie interesuje. Jeśli chodzi o mnie to lubię pieszczoty oralne, lubię w ten sposób sprawiać przyjemność, więcej informacji drogą mailową. Może się skusisz? Jeśli chodzi o mnie jestem szczupły, zadbany, zawsze na dole wygolony. Jeśli jesteś szczuplutka i zadbana to nawet 40+ mi nie przeszkadza, bo lubię kobietki młodsze jak i starsze od siebie. Jeśli jesteś zdecydowana to pierwszy raz mozemy się spotkać choćby jutro lub cały weekend.
Towarzyskie
Szukam interesującej relacji, na dłużej, z jednym panem.
Lubię dojrzałych, bardzo zadbanych mężczyzn...
Chcę relacji na wysokim poziomie, więc auto/plener nie wchodzą w grę.
Odpowiem tylko na interesujące e-maile, na poziomie.
Jesteś w beznadziejnym , wypalonym , toksycznym związku . Z dnia na dzień pogrążasz się w smutku . Twój mąż przestał okazywać zainteresowanie twoją osobą . Chcesz z kimś porozmawiać , po zwierzać się , przytulić . Brakuje ci ciepła , miłości , kogoś kto by tęsknił co ranek za tobą . Napisz do mnie , mi też tego wszystkiego brakuje .Jestem w takiej samej sytuacji jak ty . To nie jest sex oferta .
Towarzyskie
Witam szukam kobietki na dyskretne spotkanie co na spotkaniu zależy od ciebie sponsorowane
Towarzyskie
Ma ochote pobawic sie moim ptaszkiem
Witam.
Spotkam się dyskretnie z kobietą której brakuje pieszczot,pocałunków i bliskości..Zapewniam pełną dyskrecję i higienę i sam tego oczekuje.Bardzo chętnie długa i stała znajomość .Jeżeli czujesz się samotna,brakuję Ci bliskości ,masz fantazję które chciałabyś spełnić jesteś szczera i wesoła to czekam na Twój email....Napisz proszę a może nasza znajomość będzie tą wyjątkowa na którą czekamy .
Pozdrawiam cieplutko.
Ogłoszeniodawca: Dyskretny E-mail: andrzejek.jakubowski@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.