Towarzyskie
Szukam dyskretnej relacji z kobietą. Będzie to relacja oparta na miłej atmosferze kulturze oraz przyjaźni. Inne kwestie oczywiście też są do dogadania. Jeśli masz wątpliwości do takiej przyjaźni a kusi Cię spróbować napisz.... rozwieje je :) proszę pisać bezpośrednio na maila ponieważ formularze przez tą strone podobno nie zawsze dochodzą. anomor098@ wp.pl
Towarzyskie
Itajcie drogie Panie
Bardzo chętnie spotkam sie najlepiej godzinach od 11 do 15 ) z jedna milą , i konkretną kobietą w celu spędzenia milo czasu na wspólnych pieszczotach , relaksie ,seksie.
Ja konkretny i zdecydowany 40 lat.
Oczywiście spotkanie sponsoruje.
Spotkanie najlepiej u Ciebie - gdyż nie dysponuje wolnym mieszkaniem, a spotkania w aucie mnie nie kręcą:)
Zapraszam...
Towarzyskie
Witam chcesz mieć dziecko pomogę pełna dyskrecja dla pary jak również dla kobiety co chce dyskretnie przede mężem postarac sie o dziecko , lub mężowi słabo to wychodzi to pomogę.
Ogłoszeniodawca: Facet E-mail: poznam.pania5@…
Witam wszystkie zainteresowane panie. Spotkam się z jedną z was na miły ,namiętny sex . Jestem zadbanym facetem , mam auto ,chyba że masz lokum . Mogę sponsorować. Jeśli jesteś zainteresowana to śmiało pisz. Jestem z poza Płocka ,dyskrecja i higiena gwarantowana. Zapraszam do kontaktu
Towarzyskie
Szukam i spotkam się z chętną Panią na miło spędzony czas ..napisz napewno znajdziemy wspólny język Ja wysoki zadbany niezależny 30latek Wiek Pani bez różnicy pisz śmiało
Towarzyskie
Atrakcyjna naturalna zadbana odeśle swoje prywatne zdjęcia filmy za . . . więcej na prv zapraszam
Ogłoszeniodawca: Ewa E-mail: ewa_2021@…
Towarzyskie
Mężczyzna w średnim wieku spotka się z parą lub małżeństwem
Spotkam się teraz z dziewczyna której oferuje wynagrodzenie za zrobienie mi dobrze. Jesteś zainteresowana odezwij sierot nic nie kosztuje. Pełna dyskrecja
Towarzyskie
Umówie się z kobietą na spotkanie sponsorowane teraz
Towarzyskie
Hej dziewczyny. Wycyckam dziś w aucie fajne piersi. Zainteresowana?? Napisz, dogadamy się. Ja 33 lata wysoki, przystojny, zadbany. Zapraszam.
Towarzyskie
Poznam zadbaną Kobietę którą dopadła rutyna w związku... Pozdrawiam
Ogłoszeniodawca: :) E-mail: pioked215@…
Po prostu jak w temacie. Każdy ma swoje życie, ale czasem potrzebuje porozmawiać... Jeśli masz ochotę porozmawiać, odezwij się.
Ogłoszeniodawca: On po 30tce E-mail: normalnie_7@…
Towarzyskie
Część wszystkim. Szukam kobiety do spotkań do 50 lat. Spotkania mobilne. Dyskrecja i higiena.Czekam na wiadomosci....
Ogłoszeniodawca: Dariusz E-mail: darekwinchester@…
Towarzyskie
Szukam kobiety która byłaby chętna popatrzeć i ulżyć młodemu chłopakowi. Tylko pieszczoty nic więcej. Jeśli będzie ochota na coś więcej to nie wykluczam. Czy odwiedza te stronę chętna ,,mama"? Czekam na mailu. Tylko konkretne i chętna Panie. Lokum posiadam.
Poznam kobietę w podanym przedziale wiekowym do przyjacielskiej znajomości,opartej nie tylko na łóżku i nie koniecznie od razu. Może też szukasz bratniej duszy, kogoś na kogo ramieniu oprzesz swoją głowę, kogoś z kim spędzisz miło czas i będziesz czekać na następne spotkanie. Jestem miłym,kulturalnym facetem, w wieku 39 lat. "Samotnym", szukam przyjacielskiej relacji, z normalną,miłą i fajną osobą. jeżeli jesteś zainteresowana taką znajomością, napisz proszę kilka zdań o Sobie i tym czego szukasz,jak to widzisz. Może To Siebie szukamy...Ps Nie ograniczam się do samego Płocka.

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.