Towarzyskie
Szukam kochanki uleglej suki na stały układ mam lokum i zapraszam do siebie mężczyzna 48
Ogłoszeniodawca: Neon Czerwony E-mail: jadariusz904@…
Possam ci kutasa i jajka wylize, ja 30 stalek ;)
Ogłoszeniodawca: Konrad E-mail: davidoff37@…
Masz chcicę? nie masz z kim? Chcesz teraz-natychmiast? PISZ!!! pomoc natychmiastowa oralnie ANALNIE SEX KLASYCZNY >>PELNA DYSKRECJA????niczego nie odmawiam oczywiscie bez sponsoringu z kazej ze stron..wszystko za free tylko czysta przyjemnosć ,panowie nie pisac
Ogłoszeniodawca: l.litty E-mail: l.litty@…
Szukam młodej dziewczyny na spotkanie bez seksu. Interesuje mnie konkretnie wakacyjny lodzik. Może być w auto lub domek na działce. Dyskrecja i kultura obowiązuje obustronnie. Dobrze zapłacę. Napisz, dogadamy szczegóły.
Towarzyskie
Oferuję wsparcie finansowe dla młodej dziewczyny 500-1000zł, może być bez seksu. Ja normalny, zadbany i dyskretny. Kultura i dyskrecja to podstawa. Napisz coś o sobie, szczegóły podam w emailu.
Dyskretny, pozna dyskretną, szczupłą dziewczynę na stałe sponsorowane spotkania.
Towarzyskie
Mam wolny wieczór i ochotę spędzić go z fajną babeczką przy winie i świecach - zapraszam miłą panią napisz proszę jakie masz oczekiwania.
Ogłoszeniodawca: Maciek średnio-latek E-mail: 133maciek@…
Tak na wstepie :
Nigdy nie ściemniam o sobie. Bo i po co :)
Lecz wskazówki zegara nieubłaganie odmierzają czas...
Gdyby ktoś pytał, jaki jestem..., właśnie taki... Moje rymy, moje słowa nie pozwalają mi żyć, na nudy ugorach. Pozwalają gościć, na radości, pozytywów salonach :))) Bo taki jestem, tak mam. To byka za rogi i jaja, niech ma. Od, cały ja :) GŁUPI TEN, CO BIERZE MNIE ZA GŁUPCA. ALBOWIEM NIE WIE, CO CZYNI... :))) Bo tylko głupiec, nie pojmie słów, w których robi się z niego głupca. Ale też, nie każdy mądrala, zaskoczy od razu... :))) " CO DLA JEDNYCH JEST SUFITEM, DLA INNYCH... ZALEDWIE PODŁOGĄ " :))) Czyli... - przerost formy nad treścią. : Nie żałujmy tego, co było. Bo żal, da nam przegraną tego, co jutro będzie. Żyj chwilą. Bo nie znasz dnia, ani godziny..., kiedy zapomnisz, że żyjesz Poznam dojrzala kobiete ++ lub 50 ++raczej zadbną przedewszystkim realną .
Ogłoszeniodawca: przyjacielalkowy E-mail: przyjacielalkowy@…
Ciężko facetowi żonatemu znaleźć kobietę. Bo wstyd się przyznać do poczucia samotności. I dlatego pisze tu.
Jestem samotnym, choć żonatym mężczyzna z Płocka. W pełni i sile wieku. Uśmiechniętym o radosnym facetem. Szukam kobiety dyskretnej. Na niezobowiązujący choć przyjemny i przyjacielski romans. Taki w którym dobry seks, będzie łączył się z fajna codzienną znajomością.
Nieważne ile masz lat i czy jesteś żonata czy singielka. Jeśli szukasz czegoś podobnego po prostu napisz.
Lubię uśmiechnięte, namiętne kobiety z kobiecymi kształtami -bo kobieta musi być krągła i kształtna. :)
Czy żonaty facet, a więc ktoś, kto związał się na całe życie z kobietą, może być samotny? Ano może i to niestety coraz częstszy przypadek. Właśnie dlatego jestem tu. Szukam kobiety. Dojrzałej emocjonalnie (bo wiek fizyczny nie gra roli), która tak jak ja potrzebuje dotyku, uśmiechu, rozmowy i seksu. Szukam kobiety "plus size". Z pełnym dekoltem, widoczną pupą i miękkim udem. Kobiety przez wielkie "K".
Jeśli więc choć troszkę wpisujesz się w moje preferencje (wiem, strasznie to zabrzmiało) i chciałabyś choć przez chwilę i na chwilę zmienić swoje życie - daj znać. Oderwijmy się od szarej codzienności razem. Niech to bedzie miła, dyskretna znajomość tylko dla nas. Masz chęć? Napisz proszę.
Mily Pan proponuje ukladzik dla dojrzalej Pani w przedziale wieku 50+/60+ z zachowaniem dyskrecji ukladzik zarazem mily i fascynujacy na dluzej ktory dawal by nam wspolne zadowolenie do niczego nie zmuszal Chcesz dowiedziec sie wiecej napisz Plock i bliskie Okolice...
Ogłoszeniodawca: Dyskretny Dla Pani E-mail: blaster48@…
Towarzyskie
Ciężko znaleźć tutaj kobietę do spotkania... może za większą kwotę ktoś się skusi? Daję 1000zł na początku spotkania. Lubię szczupłe kobiety:) pozdrawiam
Spotkam się dyskretnie z młoda ładną dziewczyną na czułe pieszczoty mogą być samych piersi w zamian 2000zł. czekam na info od zdecydowanej Pozdrawiam
Ogłoszeniodawca: robert E-mail: robert.1215@…
Towarzyskie
Dojrzała kobieta z ciałem dla fana porządnych figur i sporych brodawek. Tylko klasyk sex w miłym klimacie.
Towarzyskie
Atrakcyjny 30 latek bez nałogów dla kobiety 40/55 lat zadbanej na dłużej.
Cena: 502 466 848zł E-mail: brunecik1989@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.