Piękne szczeniaki chow chow po wspaniałych rodzicach. Urodzone 08.12.2022. Dwie rude suki i jeden kremowy chłopiec. Są wychowywane w domu wśród ludzi, dzięki czemu są bardzo towarzyskie.
Do odbioru będę między pierwszym a drugim tygodniem lutego. Będą posiadały metryczkę z hodowli oraz książeczkę zdrowia. Zostaną zaszczepione i odrobaczone. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego lub w wiadomości prywatnej. Na każde pytanie chętnie odpowiem
Cena: 2 700zł Ogłoszeniodawca: Aneta Telefon: 692 49… E-mail: anetaziolkowska7@…
Praca » Szukam pracy
Witam, kobieta 32 lata poszukuje pracy na cały etat z umową o pracę. Najbardziej odpowiada mi praca w sklepie z odzieżą, gdyż mam największe doświadczenie. ZA propozycję matrymonialne dziękuję, NIE JESTEM ZAINTERESOWANA!
Telefon: 573 03… E-mail: d.zych87@…
Praca » Szukam pracy
43 letnia kobieta szuka pracy. Przez ostatnie 4 lata pracowałam w handlu. Obsługa kasy fiskalnej i programu subject gt oraz obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym . Lubię kontakt z ludźmi i nowe wyzwania. Naprawdę szukam pracy. . Nie interesują mnie propozycje matrymonialne ani żaden sponsoring. Może być praca w biurze bądź w ochronie. Posiadam orzeczenie niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym Proszę tylko poważne oferty.
Telefon: 691 62… E-mail: iskaosi@…
Praca » Szukam pracy
Szukam pracy. Mam 43 lata. Ostatnie 4 lata pracowałam w handlu. Obsługa kasy fiskalnej i programu subjectgt oraz obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym . Wcześniej wykonywałam prace biurową. Posiadam orzeczenie w stopniu umiarkowanym. Może być praca w handlu lub na ochronie. Bardzo zależy mi na znalezieniu pracy. Interesują mnie tylko poważne oferty. Żadne matrymonialne lub sponsoring nie wchodzą w grę.
Ogłoszeniodawca: Iza O Telefon: 691 62… E-mail: iskaosi@…
Praca » Szukam pracy
Witam. Mam 43lata.Wykształcenie średnie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w handlu, pracy magazynowo-biurowej, produkcyjnej oraz groomingu. Mam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (umiarkowane N-10)Poszukuję lekkiej pracy umysłowej bądź fizycznej typu portiernia, informacja, szatnia, rejestracja, butik z odzieżą, obuwiem lub innym asortymentem, pomoc apteczna, sprzątanie biur,pomocnik przedszkolny. Najchętniej od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym. Za wszystkie propozycje matrymonialne z góry dziękuję.Nie jestem ani zainteresowana ani zdesperowana.Pozdrawiam.Basia
Ogłoszeniodawca: Basia E-mail: basia43praca@…
Praca » Szukam pracy
Witam. Szukam pracy w sklepie odzieżowym,obuwniczym jak również w sklepie spożywczym. Mam 42 lata. Mam doświadczenie w handlu.Posiadam prawo jazdy kat B . Matrymonialne oferty mnie nie interesują .
Ogłoszeniodawca: Szukam pracy Telefon: 510 68… E-mail: agnieszka.betlewska@…
Praca » Szukam pracy
Podejmę pracę jako opiekun osób starszych .może być praca w sklepie pokojowa. DZIĘKUJĘ za propozycję matrymonialne.
Ogłoszeniodawca: Malgorzata E-mail: malgorzata.jablkowska@…
Praca » Szukam pracy
Szukam pracy dodatkowej trzy razy w tygodniu od 8 do 15 Za oferty matrymonialne bardzo dziękuję
Ogłoszeniodawca: Marzena Telefon: 791 52… E-mail: marzenawa@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.