Matrymonialne
Poznam dojrzałego pana 30+. Pana, który nie szuka przygód, jest opiekuńczy i potrfi czerpać z życia wszystko co majlepsze. Interesują mnie mężczyźni bez jakichkolwiek zobowiązań, wolni od wszelkich nałogów i pragnących stabilnego związku opartego na partnerskich zasadach.
Cena: 6zł Ogłoszeniodawca: Laura E-mail: znosnaz@…
Witam na imię mam Monika obecnie przebywam w PŁOCKU szukam pana na spotkanie, jeśli jest tu jakiś pan chętny na spotkanie to zapraszam pana wiek bez znaczenia zależy mi tylko na seksie zainteresowani proszę pisać na początek na mój E-mail podany w kontakcie
Ogłoszeniodawca: samotna E-mail: monika@…
Matrymonialne
Jak w temacie. Poznam kobietę z Płocka,Gostynina lub Gąbina i okolic do stałego związku i do spędzenia razem najbliższych świąt.Mam 35 lat.Twój wiek i wygląd nie ma znaczenia.Szukam kobiety która pragnie stworzyć coś trwałego i jest gotowa wprowadzić się do mnie.Możesz być panną z dzieckiem rozwódką a nawet wdową.Tylko poważne oferty.Zapraszam do kontaktu.
Cena: 609 098 262zł Ogłoszeniodawca: Paweł E-mail: kaczmarczyk19472@…
Matrymonialne
Z tej strony Kasia mam 20lat. Za pomoc prześle zdjęcia filmiki .Możliwość stałego układu czyli fotki filmiki na życzenie .Zapraszam
Ogłoszeniodawca: Kasia E-mail: kasia.2023@…
Poznam faceta do stałego związku czasem założyć rodzinę może to siebie szukamy chwilowe znajomości przygody popisać mnie nie interesują tylko poważne do 42lat.
Cena: 32zł Ogłoszeniodawca: Madzia E-mail: magdalena1989misia@…
Matrymonialne
Jestem samotnym panem w wieku 60+ poznam kobietę która chciała by przeżyć jeszcze miłość i pożądanie w takim wieku mieszkam w płocku chętnie poznam kobietę wolną chętną do wspólnego zamieszkania
Ogłoszeniodawca: stefan E-mail: stefanwolny78@…
Matrymonialne
Poznam starszą panią do spotkań w miłej atmosferze jestem starszym panem ,samotnym mieszkam w płocku
Ogłoszeniodawca: jan E-mail: janszewczuk32@…
Matrymonialne
Seks spotkanie płatne ogłoszenie moje prywatne zdjęcia moje nie smsuje. Płock ul Bartnicza 2 lokum mam autko też i mogę dojechać linie każdy rodzaj seksu każda pozycję seksualną wszystko w seksie lubię z gumką lub bez gumki ugadamy się mam 31 lat.
Cena: 663 999 489zł Ogłoszeniodawca: Ada Telefon: 663 99…
Matrymonialne
Hej, szukam faceta z którym można wyjść na kawę i porozmawiać o wszystkim i o niczym. Jestem samotną 40 latką o dobrym sercu. Dodatkowym atutem będzie jeśli nie będziesz posiadał żadnych nałogów prócz pozytywnego podejścia do życia.
Cena: 10zł Ogłoszeniodawca: Aleksandra E-mail: natematk@…
Matrymonialne
Mam 50 lat , jestem bez zobowiązań
Szukam trwałego związku opartego na miłość , zaufaniu i zrozumieniu
Nie interesują mnie przelotne znajomość , nie szukam przygód
Chętnie poznam panią z dzieckiem
Możliwe wspólne zamieszkanie
Janusz tel 515 759 023
Telefon: 515 75…
Matrymonialne
Poszukiwany mężczyzna z którym można porozmawiać,pośmiać się,pójść na spacer,wypic lampkę wina ale też i się wypłakać. Szuka kobieta 49lat, zaokraglone kształty, córka 10lat. Mieszkam w Sierpcu.
Ogłoszeniodawca: Gośka E-mail: gosiaczek721@…
Matrymonialne
Powoli mija kolejny rok. Opadające liście drzew przypominają o zbliżającej się zimie poprzedzonej jesienną chandrą. Też masz wrażenie, że każdy kolejny dzień jest tak nieznośnie podobny do poprzedniego? Sami wśród tłumu. Brzmi jak banał i może nim jest. Mam 25 lat i szukam to mocne słowo kogoś do mailowej wymiany myśli o wszystkim, i niczym.
Ogłoszeniodawca: Kin159 E-mail: kinga.wasilewicz@…
Dziewczyna pozna wysokiego kawalera , fajnego szczerego, odpowiedzialnego, poważnego od 30 l do 40 l
Ogłoszeniodawca: samotna E-mail: sylwoa430@…
Matrymonialne
Szukam partnerki do związku w wieku do 70 lat ze wsi z którą mogę zamieszkać mam 65 lat
Ogłoszeniodawca: jan E-mail: janeroso@…
Witam. Poznam kobietę, która ma już dość samotności i brakuje drugiej osoby, na dobre i te gorsze chwile. Nie interesują mnie przelotne znajomości. Jeśli masz dziecko/dzieci to nie stanowią dla mnie problemu.
Mile widziana Pani to... poważnie myśląca o życiu, max 44lata, łagodnym charakterze, zakończonym poprzednim związku, z Płocka lub okolic.
Ja 45lat. wysoki, dobrze zbudowany, bez nałogów, z zamkniętą przeszłością, pracujący.
Ogłoszeniodawca: Paweł E-mail: pawel.xxyy@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.